Wyprawka i stypendium szkolne

Wyprawka i stypendium szkolne

Szanowni Państwo !

• Stypendia szkolne

W związku z kolejnym naborem wniosków o stypendia szkolne na rok szkolny 2014/2015  informuję, że termin składania wniosków do pedagoga szkolnego  upływa 11 września 2014 r. Po tym terminie wnioski przyjmowane będą tylko i wyłącznie w Wydziale Edukacji    w Wieliczce, ul. Pocztowa 1.

Do każdego wniosku powinien być dołączony komplet dokumentów m.in. zaświadczenia, oświadczenia odzwierciedlające wysokość dochodów osiągniętych  w miesiącu sierpniu 2014 r.

• Wyprawka szkolna

Do 5 września 2014 r. u pedagoga szkolnego potrwa ostateczne zbieranie wniosków w zakresie programu „Wyprawka szkolna„. Przypominam iż, programem objęci są uczniowie klasy II , klasy III, klasy VI na podstawie kryterium dochodowego (539 zł netto na członka rodziny) oraz wszyscy uczniowie posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Dorota Michałowicz