• Maj 13 / 2022
  • Możliwość komentowania Wyniki szkolnego konkursu plastycznego “Miejsca związane z Erazmem Józefem Jerzmanowskim”. została wyłączona

Jury konkursu przyznało dwa równorzędne wyróżnienia dla Maksymiliana Kędzierskiego z klasy 5c za pracę “Pałac Jerzmanowskich” oraz dla Vanessy Stachowskiej z klasy 7a za pracę “Pomnik Erazma Jerzmanowskiego w kompleksie zabudowań pałacowo dworskich w Krakowie-Prokocimiu”. Uczniowie otrzymują kartę podarunkową o wartości 50 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i tym samym włączyli się w obchody Dnia Patrona Szkoły.