Wersy pełne radości

• Lut 24 / 2018
  • Możliwość komentowania Wersy pełne radości została wyłączona

Wersy pełne radości

1 i 8  lutego 2018 r. w naszej szkole odbyła się już trzecia edycja przeglądu poezji pt. „Zaczarowane wersy”.  Jest on szansa dla uczniów, którzy nie czują się zbyt pewnie na scenie, są nieśmiali lub nie lubią wystąpień publicznych, aby w przyjaznej atmosferze się zaprezentować. Uczestnicy mieli możliwość wyrecytowania wybranych przez siebie humorystycznych utworów, w niezwykle kameralnej przestrzeni naszej biblioteki. Symbolem tegorocznego przeglądu była postać klowna, za którego przebrały się także nauczycielki prowadzące imprezę.

Wszyscy występujący uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a także wzięli udział w specjalnie dla nich przygotowanym poczęstunku. Uczniowie klas 4-7 w nagrodę za udział w przeglądzie mieli zorganizowany pokaz wybuchowych eksperymentów. Uczniowie klas młodszych w ramach nagrody otrzymali wycieczkę do wielickiej Papugarnii. Organizacja poczęstunku oraz zakup  nagród możliwe były dzięki dofinansowaniu otrzymanemu od Rady Rodziców.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, pedagogom specjalnym i wychowawcom, którzy pomogli uczniom przygotować się do występu.