:::: MENU ::::

Wakacji nadszedł czas

  • Cze 26 / 2017
  • 0
Aktualności

Wakacji nadszedł czas

23 czerwca 2017r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Zakończenia Roku Szkolnego.

Pani Dyrektor Maria Zadrożniak w swoim wystąpieniu przypomniała obecnym osiągnięcia z całego roku oraz wręczyła nagrody i wyróżnienia za wybitne osiągniecia w nauce i wzorową postawę. Najbardziej prestiżową nagrodę- Małego Nobla-  potrzymał uczeń klasy 6a  Stanisław Zarański. Talentem Roku ogłoszono Michała Mikołajczyka z klasy 5b, za osiągnięcia matematyczne, zaś Nagroda  Dyrektora i nominacja do spotkania z Burmistrzem Miasta i Gminy Wieliczka przypadła Kacprowi Billowi, z klasy 6c, który wykazał się szczególnymi osiągnięciami z języka angielskiego. Talentem Roku w klasach młodszych ogłoszono Natalię Szatkowską z klasy 2d za szczególne osiągnięcia w dziedzinach artystycznych.

Klasy trzecie pożegnały pierwszy etap edukacyjny i i ze śpiewem na ustach powitali klasę czwartą. 

Następnie pogratulowano wszystkim uczniom, którzy zdobyli świadectwa z wyróżnieniem oraz wręczono je najlepszym uczniom.

            Wyróżniono także uczniów, którzy z dużym zaangażowaniem brali udział w zawodach sportowych oraz aktywnie włączyli się w działalność Pocztu Sztandarowego i Samorządu Uczniowskiego.

Pani Dyrektor doceniła też klasę, która osiągnęła najwyższą średnią ocen- 6d!

Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy wspaniałych, bezpiecznych wakacji!

            Na koniec uczniowie klas szóstych przedstawili program artystyczny, który miał oddać ducha radości, jaka przepełnia wszystkich przed wakacjami! Wykorzystując metaforę okrętu słowami piosenki pożegnano  Panią Dyrektor Marię Zadrożniak oraz Panią wice dyrektor Elżbietę Chabik, które przez wiele lat wytyczały kurs szkole, kierując się kompasem dobra, bezpieczeństwa, wykształcenia i integracji uczniów!

 

Naszej dyrekcji więc dziękujemy

Trwała przy sterach mimo starć

Dużo spokoju dziś winszujemy

Szkoła Twa wiecznie będzie trwać!

 

Ref: Dziękujemy pięknie dziś, za wszystkie dobre i złe dni,

Przy wtórze braw żegnamy,  gorąco pozdrawiamy,

Tak śpiewa szkoła Twa…..

 

 

 

           

 

Zostaw komentarz

Top