:::: MENU ::::

VI SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

  • Lut 15 / 2007
  • Możliwość komentowania VI SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI została wyłączona
Aktualności

VI SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

W dniu 23 lutego br. W SSP nr 4 w Wieliczce odbył się VI Szkolny Konkurs Recytatorski „Ojczyzna” organizowany przez Panie A.Pankiewicz, M.Jastrzębską i A.Myślak. Dzieci deklamowały wiersze o charakterze patriotycznym, poruszające tematykę polskich tradycji i obyczajów oraz piękna naszej ziemi ojczystej. Praktycznie wszystkie klasy wystawiły do konkursu po kilku reprezentantów, dla wszyskich największą nagrodą były brawa i uznanie publiczności, najlepsi zostali nagrodzeni, a najodważniejsi wyróżnieni. Największe brawa zebrała najmłodsza uczestniczka z klasy „0” – Basia Pietras, która otrzymała 1 miejsce z wyróżnieniem. Konkurs odbywał się na dwóch poziomach – klasy „0”-3 i 4-6. Pierwsze miejsca zajęli:
klasa „0” – Basia Pietras, klasy pierwsze – Amalia Hardy (1b), klasy drugie – Jan Mistarz (2a), klasy trzecie – Gabriela Słonina (3a), klasy czwarte – Izabela Dadej (4b), klasy piąte – Sara Słojewska (5a), klasy szóste – Ewelina Jamróz (6b).
Na etapie eliminacji gminnych szkołę reprezentowały G.Słonina, S.Słojewska, N.Rubiś i E.Jamróz. Z tej grupy Gabriela Słonina i Ewelina Jamróz zajęły 3 miejsce, a Sara Słojewska otrzymała wyróżnienie. Decyzją jury, w dalszych eliminacjach na etapie powiatowym będzie nas reprezentować Gabriela Słonina.

Top