Uroczyste ślubowanie klas pierwszych

• Paź 16 / 2017
  • Możliwość komentowania Uroczyste ślubowanie klas pierwszych została wyłączona

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych

Tak jak w ubiegłych latach, zgodnie ze szkolną tradycją, w piątek 13 października 2017 roku odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. W związku z obchodami Święta Komisji Edukacji Narodowej był to niezwykle ważny dzień dla całej naszej szkoły. Uczniowie klas pierwszych podczas swojej uroczystości, zaprezentowali przed bardzo liczną publicznością wiersze oraz piosenki o tym, czego już zdążyli nauczyć się w szkole i przekonywali swoich kolegów, nauczycieli oraz rodziców dlaczego należy przyjąć ich do grona braci uczniowskiej. Pierwszoklasiści pochwalili się swoją wiedzą na temat Ojczyzny oraz podstawowych zasad obowiązujących w szkole. Wszyscy uczniowie swój pierwszy egzamin zdali celująco, a ich występ został nagrodzony przez publiczność gromkimi brawami. Po odśpiewaniu hymnu szkoły, uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor pasowała ich na uczniów naszej szkoły. Po ślubowaniu uczniowie udali się wraz ze swoimi wychowawcami do klas na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom klas pierwszych stania się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły!