Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2008/09

• Wrz 15 / 2008
  • Możliwość komentowania Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2008/09 została wyłączona

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2008/09

Zgodnie z tradycją, w dniu 1 września 2008 w naszej wielickiej „czwórce” odbyło się rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2008/09. Ten dzień pełen emocji, wracający w mury szkoły po wakacyjnym wypoczynku uczniowie rozpoczęli od Mszy Św. odprawionej w krzyszkowickiej kaplicy. Po upewnieniu się, że wsparcie „Z góry” już jest, dziatwa uczniowska wraz z rodzicami udała się już pewniej do szkoły na uroczysty apel.
Pani dyrektor powitała wszystkich gorąco i serdecznie, życząc sukcesów uczniom i wytrwałości nauczycielom. Przedstawiła również nowych członków grona pedagogicznego, bo mimo, że budynek wciąż ten sam, to społeczność uczniowska powiększyła się o jedną klasę. W ubiegłym roku pożegnaliśmy dwie klasy szóste, a w tym roku witamy, aż trzy klasy pierwsze, w tym dwie integracyjne. W trakcie powitania klas pierwszych, wychowawcy zapraszali do siebie dzieci, które zaczynają właśnie najważniejszy etap na drodze do dorosłości – edukację szkolną. Zanim jednak wszyscy rozeszli się do swoich klas, aby zasiąść w ławkach, klasa IIc przedstawiła przygotowany pod opieką wychowawcy pani A.Muchy oraz pani M.Baran program artystyczny „Ostatnie wspomnienie z wakacji”.