Uczniowie są aktywni

• Możliwość komentowania Uczniowie są aktywni została wyłączona

Uczniowie są aktywni

Projekt „Uczniowie są aktywni” rok 2017/2018

Projekt pod hasłem: „ Uczniowie są aktywni ” był realizowany przez cały rok szkolny.  Do projektu przystąpili uczniowie wszystkich klas I – VII.  Realizacja projektu odbywała się według ustalonego harmonogramu, zgodnie  z przyjętymi celami i  stworzonymi inicjatywami. Głównym założeniem było wykazanie aktywności, pomysłowości i kreatywności  uczniów w środowisku szkolnym i lokalnym poprzez wdrożenie i realizację własnych pomysłów. Uczniowie  wykazali się niesamowitą kreatywnością. Promowali czytelnictwo, organizowali zbiórki, akcje charytatywne,  wesoło spędzali czas, wykazywali się „ dobrym sercem”, pomagali zwierzętom przetrwać zimę, rozwijali talenty, dzielili się wiedzą i umiejętnościami z innymi.