Turniej Matematyczno – Sportowy „Sokół – Wieliczka”

• Maj 23 / 2018
  • Możliwość komentowania Turniej Matematyczno – Sportowy „Sokół – Wieliczka” została wyłączona

Turniej Matematyczno – Sportowy „Sokół – Wieliczka”

W sobotę 19 maja 2018 r. w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym „Solne Miasto” w Wieliczce odbył się, już po raz szósty, finał Międzyszkolnego Turnieju Matematyczno-Sportowego „Sokół-Wieliczka”. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie klas czwartych, piątych, szóstych, siódmych. W klasyfikacji łącznej drużyna klas piątych w składzie Kacper Adamczyk, Wiktor Grabski, Szymon Złomańczuk zdobyła II miejsce. Drużyna klas szóstych  w składzie Magdalena Pieczko, Michał Mikołajczyk, Kacper Kokoszka zdobyła III miejsce. Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody sportowe, a wszyscy uczestnicy drobne upominki. Opiekę nad uczniami sprawowały p. Sylwia Kaźmirek i p.Dorota Badoń.