• Wrz 13 / 2019
  • Możliwość komentowania Trening Umiejętności Społecznych dla dzieci z zespołem Aspergera i wysokofunkcjonującym autyzmem. została wyłączona

Serdecznie zapraszamy uczniów  klas III – VIII szkoły podstawowej ze spektrum autyzmu na zajęcia grupowe rozwijające kompetencje społeczne.

Zajęcia będą odbywały się we środy, o godzinie 18.00 i 19.00 (planowane są dwie grupy wiekowe, w zależności od wyników naboru).Udział w zajęciach poprzedza konsultacja wstępna.

Planowane rozpoczęcie zajęć: 25 września 2019.

Osoby prowadzące: Alicja Kira, Kamila Morzyniec

Kontakt i zapisy: akira@poradnia-wieliczka.pl