Teatr Eden

• Mar 20 / 2019
  • Możliwość komentowania Teatr Eden została wyłączona

Teatr Eden

W  dniu 13 marca odbyły się w dwóch budynkach naszej szkoły spektakle Teatru Eden pt. ”Prawdziwy skarb”. Oglądali je wszyscy uczniowie klas 1 – 3 oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. „Prawdziwy skarb” to pełen humoru spektakl oparty na przypowieści o synu marnotrawnym. Jak zwykle aktorzy Teatru Eden dali brawurowe przedstawienia, na które dzieci reagowały spontanicznym aplauzem.

Spektakl jest opowiadaniem o poszukiwaniu przez młodego człowieka lepszego losu i wrażeń, a morał płynący z opowieści dzieci odgadły bezbłędnie, bo ten prawdziwy skarb to nic innego, jak dom oraz najbliższa rodzina. Humorystyczne sceny, żywiołowa gra aktorów  oraz ich  improwizowane dialogi z publicznością tworzą wspaniałe widowisko, propagujące ponadczasowe wartości, pozostające na długo w pamięci.

zdjęcia: http://sp4wieliczka.pl/aktualnosci/galeria/nggallery/wszystkie/Teatrzyk-Eden—przedstawienie-Prawdziwy-skarb