Szlachetna Paczka – inicjatywa Małego Samorządu

• Sty 15 / 2014
  • Możliwość komentowania Szlachetna Paczka – inicjatywa Małego Samorządu została wyłączona

Szlachetna Paczka – inicjatywa Małego Samorządu

Po raz drugi Mały Samorząd stał się inicjatorem akcji Szlachetna Paczka. W dniach 25 listopada do 3 grudnia w murach naszej szkoły będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy przeznaczonych na stworzenie Szlachetnej Paczki. Zebrane przez Mały Samorząd pieniądze zostaną przekazane na zakup nowych rzeczy, które wskazała wybrana przez uczniów rodzina. Na każdym etapie przygotowywania Paczki koordynatorzy akcji kontaktują się z rodziną aby zakupione produkty były zgodne z jej potrzebami. 6 grudnia odbędzie się finał akcji kiedy to Paczka zostanie dostarczona potrzebującej rodzinie. Zachęcamy do włączenia się do tej Akcji.