:::: MENU ::::

Szkolny konkurs plastyczny „Portret mojego nauczyciela”

  • Lis 05 / 2018
  • 0
Aktualności

Szkolny konkurs plastyczny „Portret mojego nauczyciela”

W październiku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji z inicjatywy Małego Samorządu Uczniowskiego odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny pt. „Portret mojego nauczyciela”. W konkursie brali udział uczniowie klas I-III. Dzieci wykonały piękne prace, sprawiając tym wiele radości swoim nauczycielom. Wyróżnione portrety zamieszczono na szkolnej wystawie oraz w galerii zdjęć na stronie internetowej.    

Uczniowie za udział w konkursie otrzymali dyplomy, a wyróżnione osoby, dzięki wsparciu Rady Rodziców nagrody rzeczowe. 

Gratulujemy talentów i dziękujemy za wspaniałe prace!

Ewa Jop, Karolina Sala

zdjęcia: http://sp4wieliczka.pl/aktualnosci/galeria/nggallery/wszystkie/Portret-Mojego-Nauczyciela

Zostaw komentarz

Top