Szkolenie EEG Biofeedback II stopień

• Sty 13 / 2015
  • Możliwość komentowania Szkolenie EEG Biofeedback II stopień została wyłączona

Szkolenie EEG Biofeedback II stopień

W dniach  7 – 10.01.2015 w naszej Szkole odbyło się szkolenie II stopnia terapeutów w zakresie terapii EEG Biofeedback. Szkolenie przeprowadzone zostało przez Pana Dariusza Skorupę z Centrum Szkoleniowo – Terapeutycznego Akademia Biofeedback EEG. Celem szkolenia było poszerzenie wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu zastosowania EEG Biofeedback. Nasza szkoła wzbogaciła się o nowe oprogramowanie QEEG Biofeedback 2. W dowód uznania za wysoki standard opieki nad uczniem w zakresie treningów Biofeedback EEG otrzymaliśmy Certyfikat dla najlepszego gabinetu Biofeedback EEG w kategorii integracyjnych szkół podstawowych za rok 2014.