:::: MENU ::::

Nauczyciele i publikacje

  • Lis 08 / 2013
  • Możliwość komentowania Nauczyciele i publikacje została wyłączona

Nauczyciele i publikacje

NauczycielePublikacje

Nauczyciele zatrudnieni w roku szkolnym 2019/2020
  1. Myślak Agnieszka – dyrektor szkoły
  2. Sobaszek Anna – wicedyrektor szkoły, język polski
  3. Głowacka Agata – wicedyrektor szkoły, nauczyciel wspomagający
  4. Badoń Dorota – wychowanie fizyczne
  5. Baran Magdalena – muzyka, plastyka
  6. Baś Agnieszka – logopeda
  7. Batko Barbara – edukacyjna wczesnoszkolna
  8. Bętkowski Tomasz – wychowanie fizyczne, technika
  9. Bok-Dobrowolska Sabina
  10. Ciesielska Dominika – 
  11. Czechowska Elżbieta – nauczyciel wspomagający
  12. Czopik Agata – edukacyjna wczesnoszkolna
  13. Damse Katarzyna – język angielski
  14. Dąbrowska Iwona – nauczyciel wspomagający
  15. Desoń Magdalena – wychowawca świetlicy
  16. Dębosz Lila -fizyka i biologia
  17. Dobosz Justyna – nauczyciel wspomagający
  18. Drabik Ewa – plastyka
  19. Drozdek Marta – nauczyciel wspomagający
  20. Dyga Magdalena – nauczyciel wspomagający
  21. Foltyn Sylwia – wychowawca świetlicy
  22. Fraś Beata – edukacyjna wczesnoszkolna
  23. Galas Barbara – logopeda
  24. Gałek Alicja – wychowawca świetlicy
  25. Gancarz – Uran Teresa – język polski
  26. Gawęda Sabina – nauczyciel w oddziale przedszkolnym
  27. Giza Karolina – wychowanie fizyczne
  28. Giza Marian – religia
  29. Glac Izabela – nauczyciel wspomagający
  30. Głogowska-Harłoza Monika – język polski
  31. Głogowska Katarzyna – język angielski
  32. Głowacka Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna
  33. Gorzkowska Klaudia – nauczyciel w oddziale przedszkolnym
  34. Górska-Pająk Monika – nauczyciel w oddziale przedszkolnym
  35. Grabowska Anna – wychowawca świetlicy
  36. Gruca Amanda – informatyka
  37. Gutowska Katarzyna – nauczyciel wspomagający
  38. Guzowska-Murzyn Dorota – język angielski
  39. Hajduk Anna – edukacja wczesnoszkolna
  40. Hajduk Bartłomiej – wychowanie fizyczne
  41. Jaglarz Agnieszka – historia, WOS
  42. Jamka Joanna – edukacja wczesnoszkolna
  43. Januszewska Mariola – nauczyciel wspomagający
  44. Jastrzębska Magdalena – edukacja wczesnoszkolna
  45. Jastrzębska Małgorzata – język polski, nauczyciel bibliotekarz
  46. Jop Ewa – edukacja wczesnoszkolna
  47. Kaczor Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
  48. Kapała Agnieszka – język francuski
  49. Kardas Małgorzata – nauczyciel wspomagający
  50. Kaźmirek Sylwia – matematyka
  51. Kica Patrycja –  język polski
  52. Klejna Alicja – matematyka
  53. Klimara Andrzej – religia
  54. Kokor Monika – nauczyciel wspomagający
  55. Kosińska Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna
  56. Kościółek Grzegorz – przyroda
  57. Kowalska Dorota – język angielski
  58. Kozera Klaudia – język angielski
  59. Kozikowska – Trzepla Izabela – biologia
  60. Kromka Agnieszka – fizyka
  61. Kulczycka Dorota
  62. Kukiełka Beata –  język polski
  63. Kwiecińska Renata – matematyka
  64. Leśniak Karolina – wychowawca świetlicy
  65. Lewandowska Katarzyna – nauczyciel wspomagający
  66. Lipiec Milena – nauczyciel wspomagający
  67. Łamasz Dariusz – nauczyciel wspomagający
  68. Łatas Stanisław – informatyka
  69. Łopuch Janusz – wychowanie fizyczne
  70. Machno Dorota – język polski
  71. Merklinger Ewa – nauczyciel wspomagający
  72. Michałowicz Dorota – pedagog
  73. Micherdzińska Marta – chemia
  74. Miczyńska-Gumuła Alina – psycholog
  75. Mirek-Sirignano Ewa – edukacja wczesnoszkolna
  76. Miśkowicz Paweł – historia
  77. Mucha Anna – edukacja wczesnoszkolna
  78. Nyczyk Beata – język angielski
  79. Okorska Elżbieta – edukacja wczesnoszkolna
  80. Pabian Anna – nauczyciel wspomagający
  81. Pankiewicz Alicja – nauczyciel bibliotekarz
  82. Pasternak Janusz – religia
  83. Pawlik Małgorzata – nauczyciel wspomagający
  84. Perek Agnieszka – nauczyciel wspomagający
  85. Pielichowska Barbara – język niemiecki
  86. Pietnoczka Natalia – wychowawca świetlicy
  87. Pietras Anna – nauczyciel wspomagający
  88. Pięta Joanna – nauczyciel w oddziale przedszkolnym
  89. Poręba Barbara – religia
  90. Preisner Justyna – wychowanie fizyczne
  91. Pudlik – Hasiak Beata – edukacja wczesnoszkolna
  92. Rachwał Janina – matematyka
  93. Rodrigez-Mendoza Maria
  94. Romowicz-Korzeniowska Jolanta
  95. Ruszkowska Małgorzata -pedagog szkolny, WDŻWR
  96. Rybus Anna – język angielski
  97. Sala Karolina – edukacja wczesnoszkolna
  98. Sarna Bernadeta – wychowawca świetlicy
  99. Seweryn Jolanta – nauczyciel wspomagający
  100. Sierbińska Monika – nauczyciel wspomagający, edukacja dla bezpieczeństwa
  101. Słupska Beata – edukacja wczesnoszkolna
  102. Sobczak Anna – nauczyciel wspomagający
  103. Stępak Joanna – nauczyciel w oddziale przedszkolnym
  104. Stryszowska Magda – nauczyciel wspomagający
  105. Suruło Sabina – nauczyciel wspomagający
  106. Szarek Zygmunt – język angielski
  107. Szklarz Bożena – edukacja wczesnoszkolna
  108. Sznajder Małgorzata – geografia, przyroda
  109. Urbanik Katarzyna – nauczyciel wspomagający
  110. Walczak Iwona – edukacja wczesnoszkolna
  111. Wąsik Sylwia  – nauczyciel matematyki
  112. Wiatrek Agata – 
  113. Wilkońska Weronika – edukacja wczesnoszkolna
  114. Woźniak Agnieszka – język angielski
  115. Woźniak Ewelina – wychowanie fizyczne
  116. Wójcik Natalia – język polski, język niemiecki
  117. Wrońska Romana – plastyka, technika
  118. Wróblewska-Stopa Edyta – matematyka
  119. Zając Anna – nauczyciel wspomagający
  120. Ziajka Joanna – edukacja wczesnoszkolna

Publikacje naszych nauczycieli

Każde dziecko w klasie integracyjnej jest zdolne, A. Myślak, K. Gutowska

Dziecko niepełnosprawne w rodzinie cz.1, A. Czopik, M. Kokor

Dziecko niepełnosprawne w rodzinie cz.2, A. Czopik, M. Kokor

Integracja szkołą tolerancji, M. Opoka, A. Perek

Holistyczne wsparcie w procesie terapii cz.1, B. Galas

Holistyczne wsparcie w procesie terapii cz.2, B. Galas

Osobowość nauczyciela w integracji cz.1, A. Gumuła, D. Michałowicz

Osobowość nauczyciela w integracji cz.2, A. Gumuła, D. Michałowicz

Dylematy i współpraca nauczycieli klasy integracyjnej, M. Jastrzębska, A. Pietras

Uczeń autystyczny w szkole, A. Pietras

Sposób na czas wolny – zajęcia pozaszkolne dla uczniów klas I–III w gminie Wieliczka, J. Domoń

Zbiór gier i zabaw logopedycznych – Głoska sz, B. Galas

Życie z zacięciem Integralny przewodnik po jąkaniu (praca zbiorowa z tekstem B. Galas)

Top