:::: MENU ::::

SZANOWNI SYMPATYCY NASZEJ SZKOŁY…

  • Lis 07 / 2013
  • Możliwość komentowania SZANOWNI SYMPATYCY NASZEJ SZKOŁY… została wyłączona
Aktualności

SZANOWNI SYMPATYCY NASZEJ SZKOŁY…

Z nieskrywanym smutkiem musimy poinformować, że niektóre informacje dotyczące naszej dotychczasowej działalności, zostały bezpowrotnie utracone z przyczyn od nas niezależnych.

Przez cały czas funkcjonowania naszej placówki staraliśmy się dokumentować inicjatywy i dokonania jej podopiecznych, członków grona pedagogicznego oraz setek wspierających, bez których funkcjonowanie naszej szkoły nie byłoby możliwe. Pragniemy im wszystkim z całego serca podziękować.

Wierzymy, że przyszłość przyniesie nam jeszcze wiele możliwości do tworzenia zaszczytnej historii szkoły im. Erazma Józefa Jerzmanowskiego. Będą one na bieżąco utrwalane z myślą o wszystkich, którym bliska jest nasza placówka.

 

Z poważaniem

Dyrekcja Szkoły Podstawowej
z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
im. E. J. Jerzmanowskiego w Wieliczce

 

Top
Wielkość czcionki
Kontrast