Sukcesy naszych uczniów – Baranek Wielkanocny CKiT

• Kwi 18 / 2015
  • Możliwość komentowania Sukcesy naszych uczniów – Baranek Wielkanocny CKiT została wyłączona

Sukcesy naszych uczniów – Baranek Wielkanocny CKiT

Konkurs plastyczny „Baranek Wielkanocny” był organizowany przez CKiT w Wieliczce.  Do konkursu zgłosiło się bowiem blisko 170 przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 1 kwietnia w auli Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, a autorzy wyróżnionych i nagrodzonych prac  otrzymali upominki w postaci książek i wielkanocnych słodkości. Prace konkursowe były rozpatrywane w 3 kategoriach wiekowych.

Ogromnym sukcesem ucznia  naszej szkoły, klasy II d  Tomasza Mazura było I miejsce w kategorii klas I-II.

W konkursie brali również udział: Kamil Klimczak I d, Maja Mikołajek klasa I d, Martyna Wasik klasa I d, Jessica Jezierska klasa I d, Paulina Życzkowska klasa II d,  Natalia Zięcina klasa II d. Uczniowie ci otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Dużym sukcesem było również zdobycie II miejsca prze Martynę Wasik z klasy I d w konkursie plastycznym „Pisanka solna”. Konkurs był organizowany przez Muzeum Żup w Wieliczce.