STERIPOWER W SZKOLE

• Lis 12 / 2013
  • Możliwość komentowania STERIPOWER W SZKOLE została wyłączona

STERIPOWER W SZKOLE

Dzięki inicjatywie Pani Alicji Paliwody, mamy naszego ucznia, szkoła wzbogaciła się o nowoczesne urządzenie do dezynfekcji rąk. Steripower jest znanym i szeroko stosowanym urządzeniem w świecie ale jeszcze mało rozpowszechnionym w Polsce. Pani Alicja wzięła udział w konkursie Radia Zet Gold, który był związany z obchodami światowego dnia czystych rąk. Sponsor nagrody wybrał wypowiedź Pani Alicji i uhonorował ją nagrodą, ponieważ była najbardziej przekonywująca jeżeli chodzi o zastosowanie urządzenia w szkolnej świetlicy. Przekazanie urządzenia odbyło się w siedzibie Radia Zet Gold w Katowicach 21.10. 2013 r.
Jesteśmy wdzięczni Pani Alicji, Sponsorowi i Radiu Zet Gold za ten prezent, który będzie stał na straży higieny rąk i zdrowia naszych dzieci. Jest to szczególnie ważne, ponieważ nasza szkoła ubiega się o certyfikat szkoły promującej zdrowie