SPEŁNIONE MARZENIE UCZNIÓW KRZYSZKOWICKIEJ CZWÓRKI

• Kwi 10 / 2015
  • Możliwość komentowania SPEŁNIONE MARZENIE UCZNIÓW KRZYSZKOWICKIEJ CZWÓRKI została wyłączona

SPEŁNIONE MARZENIE UCZNIÓW KRZYSZKOWICKIEJ CZWÓRKI

Marzeniem każdego młodego kibica piłki nożnej jest spotkanie ze swoim piłkarskim idolem.  Uczniowie krzyszkowickiej czwórki mieli okazję, aby spełnić swoje marzenie. W sobotnie popołudnie, 21 marca chłopcy ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami  Integracyjnymi    nr 4  udali się na stadion krakowskiej Wisły, aby kibicować swoim ulubionym drużynom w derbowym pojedynku pomiędzy Wisłą a Cracovią.

Niepowtarzalnym wyróżnieniem było dla nich spotkanie z piłkarzami obu drużyn. Uczniowie ubrani w klubowe stroje, wyprowadzili swoich ulubionych zawodników na murawę boiska gdzie wspólnie odśpiewali hymn krakowskiego klubu i przywitali się z licznie zgromadzoną widownią (25 000 kibiców).

Były to dla nich niezapomniane chwile, które na zawsze pozostaną w ich pamięci. Opiekunowie wyjazdu składają serdeczne podziękowania p. Mariuszowi Krzyżakowi za pomoc w zorganizowaniu tego wyjazdu.  Wszystkich uczniów zapraszamy na kolejne atrakcje sportowe, które już niebawem będą organizowane w naszej szkole.