Ślubowanie klas I

• Wrz 15 / 2008
  • Możliwość komentowania Ślubowanie klas I została wyłączona

Ślubowanie klas I

11 października 2008r. w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 4 odbyła się jedna z najważniejszych uroczystości wśród szkolnej społeczności – ślubowanie pierwszych klas. W tym roku ślubujących pierwszaków była ponad 50-dziesiątka. Świeżo upieczeni uczniowie w galowych strojach i uśmiechem na buzi, zebrali się na szkolnej sali gimnastycznej. Dumni rodzice pierwszaków z podziwem patrzyli na występy swoich pociech. A pierwszaki wykazały się wielkim kunsztem zarówno w recytowaniu jak i śpiewie, żaden uczeń się nie pomylił, ani nie zdezerterował ze sceny. Po krótkim, ale wyjątkowo pięknie przygotowanym programie artystycznym, panie wychowawczynie klas pierwszych: Agnieszka Myślak, Katarzyna Gutowska, Magda Jastrzębska, Anna Pietras oraz Ewa Jop, mogły odetchnąć z ulgą – pierwszaki spisały się na medal.
Po debiutantach, do pracy zabrała się nasza pani dyrektor Maria Zadrożniak. Pasowała przy pomocy wielkiego ołówka nasze maluchy na uczniów – pełnoprawnych uczniów wielickiej „czwórki”. Rodzice nie zapomnieli również o drobnych upominkach. W tym roku królowały milutkie pluszowe misie, które na pewno będą towarzyszyły dzieciom, aż do końca szkoły podstawowej. Potem jeszcze pamiątkowe kartki i słodki poczęstunek. Będzie co wspominać!