:::: MENU ::::

Siatkarski „Puchar Kantorka”

  • Maj 15 / 2018
  • 0
Aktualności

Siatkarski „Puchar Kantorka”

W dniu 14 maja odbył się I Turniej Siatkówki o Puchar Kantorka Wychowania Fizycznego dla klas 7 naszej szkoły. Miał on na celu popularyzację siatkówki oraz wzmocnienie więzi klasowych podczas uprawiania aktywności fizycznej.

W rozgrywkach wzięły udział wszystkie klasy siódme. Graliśmy systemem każdy z każdym. Po zaciętej , wesołej i emocjonującej grze najlepsza okazała się klasa 7a która wygrała wszystkie swoje mecze. Oprócz Pucharu dla najlepszej drużyny wszystkie ekipy otrzymały dyplomy za poszczególne miejsca a MVP czyli najlepszą zawodnikiem Turnieju została wybrana Weronika Jurgała z 7a. Dodatkowo zwycięska klasa będzie mogła jako jedyna korzystać z długiej przerwy na sali gimnastycznej w wybranym przez siebie dniu 🙂

Wielkie podziękowania dla wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego oraz opiekunów klas za aktywny udział i pomoc w realizacji rozgrywek. Niedługo odbędzie się podobny Turniej dla klas 5 i 6 na który serdecznie zapraszamy.

Poniżej wyniki końcowe

1. Klasa 7A

2. Klasa 7B

3. Klasa 7D

4. Klasa 7C

MVP Weronika Jurgała 7A

Organizatorzy : mgr Dorota Badoń , mgr Janusz Łopuch

zdjęcia: http://sp4wieliczka.pl/aktualnosci/galeria/nggallery/wszystkie/I-Turniej-Siatk%C3%B3wki-o-Puchar-Kantorka-Wychowania-Fizycznego

Zostaw komentarz

Top