:::: MENU ::::

Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

  • Lis 12 / 2013
  • Możliwość komentowania Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 została wyłączona
Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Dnia 2 września nadszedł dzień rozpoczęcia roku szkolnego 2013/2014. Uczniowie zgromadzeni w Sali gimnastycznej pełni nowych sił i zapału do pracy zostali powitani przez Panią Dyrektor, która nakreśliła w kilku słowach plan pracy na cały rok.

Nowi uczniowie klas I poznali swoje nowe Panie a także kolegów i koleżanki ze swoich klas. Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy II c, którzy część swoich wakacji poświęcili na próby swojej prezentacji. Po oficjalnym rozpoczęciu społeczność szkolna zgromadziła się w kościele parafialnym aby pomodlić się o pomyślność na cały rok szkolny. Życzymy nauczycielom i uczniom aby ten rok szkolny przyniósł wiele satysfakcji sukcesów.

Top