:::: MENU ::::

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO KLAS PIERWSZYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

  • Cze 15 / 2020
  • Możliwość komentowania REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO KLAS PIERWSZYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH została wyłączona
Aktualności

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO KLAS PIERWSZYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Szanowni Rodzice!

Nabór uzupełniający prowadzony jest do oddziałów klas pierwszych w szkołach, które po rekrutacji podstawowej posiadają nadal wolne miejsca.

Ze względu na szczególne wymogi sanitarne obowiązujące w szkołach w okresie egzaminów dla uczniów klas ósmych, nabór uzupełniający prowadzony jest wyłącznie z wykorzystaniem elektronicznych środków komunikacji.

 W rekrutacji do klas pierwszych szkół podstawowych – skan lub zdjęcie wydrukowanego i podpisanego zgłoszenia/wniosku wraz z załącznikami należy przesłać zdalnie na właściwy adres mailowy szkoły. Wzory dokumentów dostępne są na stronach internetowych szkół. Tylko poprawnie przesłane wnioski będą rozpatrywane przez komisje rekrutacyjne.

 

Wnioski można składać w terminie od 15 czerwca do 19 czerwca 2020 r.

 

W przypadku wątpliwości dot. sposobu przesyłania wniosków prosimy o kontakt telefoniczny z dyrektorami szkół podstawowych.

Informacja o liczbie wolnych miejsc w rekrutacji uzupełniającej do publicznych szkół podstawowych
prowadzonych przez Gminę Wieliczka (link)

 

Top