Redakcja „4NEWS” rozpoczyna prace nad najnowszym numerem

• Wrz 07 / 2018
  • Możliwość komentowania Redakcja „4NEWS” rozpoczyna prace nad najnowszym numerem została wyłączona

Redakcja „4NEWS” rozpoczyna prace nad najnowszym numerem

Od września rusza koło dziennikarskie, które rozpoczyna prace nad pierwszym w tym roku szkolnym numerem dwumiesięcznika „4NEWS”. Będziemy dla Was relacjonować najważniejsze wydarzenia z życia szkoły, redagować recenzje książkowe, filmowe i teatralne. Nie zabraknie również tekstów literackich autorstwa naszych uczniów – opowiadań oraz utworów poetyckich, a także będziemy kontynuować publikacje komiksów wykonanych przez członków koła dziennikarskiego. Od zeszłego roku szkolnego w naszym czasopiśmie istnieje również rubryka „Integrujemy się!”, która stała się nieodłączną częścią każdego numeru.

Zapraszamy do współpracy Wszystkich, którzy są ciekawi świata oraz mają lekkie pióro. Zapisy na koło dziennikarskie przyjmuje pani Dorota Machno, która prowadzi zajęcia oraz wraz z uczniami wydaje „4NEWS”. Odbywają się one w każdy wtorek o godzinie 14.45 w sali 23.

Zachęcamy również Wszystkich Uczniów, którzy chcieliby podzielić się ciekawymi przeżyciami i mądrymi przemyśleniami, do nadsyłania swoich tekstów i pomysłów na artykuły. Propozycje tematów można przesłać do pani Doroty Machno na adres dorota_machno@interia.pl. Zapraszamy również do zajrzenia na stronie internetowej szkoły do zakładki „4NEWS”, gdzie znajdziecie archiwalne numery.

Dorota Machno i koło członkowie koła dziennikarskiego.