Razem jesteśmy niepokonani!

• Gru 17 / 2018
  • Możliwość komentowania Razem jesteśmy niepokonani! została wyłączona

Razem jesteśmy niepokonani!

W dniu 10.12.2018 r. odbyła się II edycja zawodów sportowych dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych pod hasłem: „Razem jesteśmy niepokonani w drodze do sukcesu”.

Dyrektor szkoły, Pani Agnieszka Myślak, otworzyła zawody, życząc wszystkim dobrej zabawy.

Jako pierwsi na boisko przybyli uczniowie z klas VII i VIII. Rywalizowali oni między sobą podczas meczu piłki siatkowej. Po emocjonującej grze mecz zakończył się remisem. Następnie do konkurencji przystąpili uczniowie z klas IV, V i VI. Ich zadaniem było pokonanie toru przeszkód. Tutaj także nie brakowało wielu emocjonujących chwil oraz radości. Podczas zawodów nie zabrakło także kibiców, którzy swoim dopingiem zagrzewali zawodników do gry oraz pokonywania toru przeszkód.  Na zakończenie zawodów biorący udział sportowiec otrzymał złoty medal.

Oprócz rozgrywek sportowych, każdy zawodnik miał możliwość wykonania dla siebie trofeum w specjalnie na tę okazję przygotowanym kąciku plastycznym.

Dziękujemy uczniom z koła wolontaryjnego oraz z Samorządu Uczniowskiego, Dyrekcji, Radzie Rodziców, nauczycielom wspomagającym i nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w realizacji turnieju.

Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Ewelina Woźniak

Dorota Badoń

Magdalena Baran