Projekt „Moja przerwa”

• Lis 12 / 2013
  • Możliwość komentowania Projekt „Moja przerwa” została wyłączona

Projekt „Moja przerwa”

Od września roku szkolnego 2013/2014 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 realizowany jest projekt „Moja przerwa”. Jest to inicjatywa nauczycieli klas IV – VI, która sprzyja podniesieniu bezpieczeństwa wśród uczniów oraz pozwala w sposób wartościowy spędzić czas wolny a także rozwijać zainteresowania.

Projekt polega na spotkaniu uczniów i nauczycieli na każdej długiej przerwie. W salach 39, 40 i gimnastycznej nauczyciele – animatorzy prowadzą zajęcia artystyczne, integracyjne i sportowe. Można na każdej długiej – 15 minutowej przerwie przyjść do wymienionych sal i wziąć udział w konkretnych działaniach lub po prostu poobserwować, pomóc czy też pobyć razem w wolnym czasie.
Do miłego spędzenia długiej przerwy zapraszamy uczniów klas IV – VI przez cały rok.