Polskie zwierzęta w obiektywie – konkurs fotograficzny

• Maj 21 / 2018
  • Możliwość komentowania Polskie zwierzęta w obiektywie – konkurs fotograficzny została wyłączona

Polskie zwierzęta w obiektywie – konkurs fotograficzny

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

ORGANIZATOR:

• Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. E. Jerzmanowskiego w Wieliczce

TEMAT:

„Polskie zwierzęta w obiektywie”

• Do udziału w konkursie fotograficznym „Polskie zwierzęta w obiektywie” zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. E. Jerzmanowskiego w Wieliczce

Cele konkursu:

• Kształtowanie i rozwijanie wśród dzieci zainteresowań fotografią.
  • Uwrażliwienie na piękno otaczającego nas świata i zachęcenie do jego utrwalania w fotografii.
  • Zachęcenie do fotograficznej „interpretacji” otaczającej ich rzeczywistości.
  • Propagowanie walorów przyrodniczych regionu, w którym żyjemy.
  • Poszukiwanie nowych form i środków wyrazu artystycznego.
  • Popularyzowanie twórczości fotograficznej.
  • Kształtowanie odpowiednich zachowań wobec dziko żyjących zwierząt.

Tematyka konkursu:

Interpretacja tematu jest dowolna. Organizator nie stawia żadnych dodatkowych ograniczeń.

Termin oddawanie prac:

• do 13 czerwca 2018 r.

Termin rozstrzygnięcia konkursu:

• do 22 czerwca 2018 r.

Warunki konkursu:

Autor może oddać do konkursu jedno zdjęcie wykonane samodzielnie lub z pomocą opiekuna. Dozwolone są fotografie czarno – białe, sepia, kolorowe. Format prac jest dowolny. Do każdej pracy należy dołączyć metryczkę zawierającą: imię i nazwisko, klasę, tytuł pracy. (ZAŁĄCZNIK NR 1)

Zdjęcia należy dostarczyć do pani Marty Micherdzińskiej (sala 34, świetlica) lub pani Joanny Ziajki (sala 33) – nauczycieli Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. E. J. Jerzmanowskiego w Wieliczce.

Kategorie wiekowe:

Prace będą oceniane w II kategoriach wiekowych:

• I – klasy 1 – 3
  • II – klasy 4 – 7

Uwagi końcowe:

Konkurs jest bezpłatny. Prace oceniane będą przez komisję składającą się z nauczycieli organizujących konkurs. Autorom najciekawszych prac przyznane zostaną nagrody oraz wyróżnienia. Organizatorzy zobowiązują się do traktowania nadesłanych prac z należytą starannością.

Zdjęcia nagrodzone i wyróżnione przechodzą na własność Szkoły i zostaną wyeksponowane na terenie placówki. Prace nie spełniające wymagań regulaminowych nie będą oceniane.

ZAŁĄCZNIK NR 1

DANE UCZESTNIKA KONKURSU

1. Imię i nazwisko…………………………………………………………………
  2. Klasa …………………………………………………………………………..