Podziękowania

• Cze 11 / 2019
  • Możliwość komentowania Podziękowania została wyłączona

Podziękowania

Dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowania całemu zespołowi nauczycieli na czele z p. Martą Micherdzińską i p. Januszem Łopuchem, Radzie Rodziców z przewodniczącą P. Anetą Cekierą, p. Dominiką Kaczmarczyk i p. Piotrem Czajką oraz wszystkim Rodzicom i przedstawicielom klas 0 – VIII za zorganizowanie Dnia Radości i Rodziny. Dzięki wspólnie połączonym siłom i staraniom Rodziców oraz Nauczycieli tegoroczna impreza była bardzo udana. Pragnę również gorąco podziękować wszystkim Sponsorom, bez których pomocy ta impreza nie byłaby tak udana. Każde dziecko miało okazję pobawić się i uczestniczyć z Rodzicami w różnych konkursach. Podczas Dnia Radości i Rodziny podsumowaliśmy całoroczne projekty: „Rodzic partnerem szkoły”, „Uczeń aktywny”. Dzięki tak dużemu zaangażowaniu wszystkich Pracowników, Rodziców oraz Sponsorów mogliśmy wszyscy wspólnie bawić się i integrować. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i każdą, nawet najmniejszą pomoc.

Agnieszka Myslak