Podziękowania

• Gru 12 / 2018
  • Możliwość komentowania Podziękowania została wyłączona

Podziękowania

Dyrekcja szkoły, Rada Rodziców serdecznie dziękują wszystkim rodzicom, nauczycielom, za pomoc w organizacji  oraz udział w Kiermaszu Świątecznym. Poprzez zaangażowanie tak wielu osób impreza ta  z roku na rok jest coraz ciekawsza. Podczas Kiermaszu mogliśmy podziwiać i zakupić oryginalne prace wykonane przez uczniów z rodzicami i nauczycielami, które niejednokrotnie są inspiracją dla innych osób. Dziękujemy za ciasta upieczone przez rodziców, które na kiermaszu cieszyły się wielkim powodzeniem. Dzięki temu wspólnemu przedsięwzięciu udało nam się zintegrować i stworzyć coś niezwykłego, a ilość osób które odwiedziły nasz kiermasz świadczy o tym , że warto podejmować takie inicjatywy. Po kiermaszu otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii o tegorocznym kiermaszu od rodziców uczniów i nauczycieli.  Jeszcze raz Bardzo wszystkim dziękujemy.

Agnieszka Myślak z Radą Rodziców