:::: MENU ::::

Pluszakowe sztafetowe biegi odblaskowe

  • Paź 11 / 2019
  • Możliwość komentowania Pluszakowe sztafetowe biegi odblaskowe została wyłączona
Aktualności

Pluszakowe sztafetowe biegi odblaskowe

W zeszły czwartek  w naszej szkole, na orliku, uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w  „Odblaskowych Biegach  Pluszakowych”. To wydarzenie sportowe odbyło się w ramach konkursu „Odblaskowa szkoła”. Zadaniem tego sportowego wydarzenia było propagowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz przypomnienie uczniom jak ważne są odblaski dla ich  bezpieczeństwa.   Każdą klasę reprezentowały 2 dziewczyny i 2 chłopaków. Uczestnicy ubrani byli w odblaskowe elementy i  drużyna miała za zadanie przekazywać sobie w trakcie biegu odblaskowego pluszaka.

Najlepszymi klasami okazały się : IV A( A.Trzepiatowska, D.Lasota, P.Giżycka, T.Uszkur) , VD ( K.Wojciechowska, A.Mardosz, J.Cekiera, K.Horecki) VI A( E.Gałek , Z.Bodzek, K.Iskra, M.Aondo – Akaa)  VII A  ( J.Wojciechowska, M.Szymacha, P.Jaglarz, K.Chudy) VIII B (J.Romanowska, J.Hawryszko , G.Machowski, K.Skubiński ). Gratulujemy wszystkim uczestnikom super postawy i zaangażowania.

Bieg odbył się z  inicjatywy  Pani Karoliny Gizy oraz  dzięki pomocy Pana Janusza Łopucha i pozostałych nauczycieli w-f.

 

Top