:::: MENU ::::

Osiągnięcia uczniów

  • Lis 08 / 2013
  • Możliwość komentowania Osiągnięcia uczniów została wyłączona

Osiągnięcia uczniów

Najważniejsze osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020

  • Michał Wójcicki 2b – Laureat w Konkursie Zuch 2020 (11 miejsce)
  • Filip Ziajka kl. 3D – Ogólnopolski konkurs MAT 2020: I miejsce w województwie, VII miejsce w Polsce, Szkolny Konkurs Pięknego Czytania klas trzecich: I miejsce.
  • Joanna Mamczyńska kl. 3D  – I miejsce w szkolnym Konkursie Recytatorskim uczniów klas 1 – 3
  • Jakub Gałek kl. 3a – Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur
  • Jan Jastrzębski kl. 3C – Mistrz Logicznego Myślenia
  • Szymon Prokulewicz kl. 3C  – Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur
  • Antoni Gonet kl. 6d –  I miejsce w szkolny konkursie plastycznym “Erazm Józef Jerzmanowski – polski Nobel”
  • Antoni Gonet kl. 6d – Nagroda główna w szkolnym konkursie plastycznym “Witraż okolicznościowy z okazji 120 rocznicy założenia szkoły w Krzyszkowicach”
  • Filip Patyk, 0a – zajęcie II miejsca w wewnątrzszkolnym konkursie recytatorskim „Zakochane wersy” wśród dzieci z OP
  • Aleksandra Zięcina kl. 3 e – Dyplom Laurata w Ogólnopolskim Konkursie Zuch (12 miejsce)
  • Marika Mostowska kl 8a – Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego w roku szkolnym 2019/2020
  • Małgorzata Kozioł kl 8a – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie ,,Na ratunek Ziemi”/kategoria literacki, III miejsce w Wojewódzkim Konkursie ,,Na ratunek Ziemi”/kategoria- Turniej wiedzy/- marzec 2019,
  • klasa 6f- Zuzanna Czarnecka – Wzorowe wypełnianie obowiązków wolontariusza przed i podczas 28 Finału WOŚP na terenie Wieliczki i okolic, 
  • klasa 7a – Magdalena Szymacha – Wzorowe wypełnianie obowiązków wolontariusza przed i podczas 28 Finału WOŚP na terenie Wieliczki i okolic
  • klasa 7b-Kacper Adamczyk, Marta -Wzorowe wypełnianie obowiązków wolontariusza przed i podczas 28 Finału WOŚP na terenie Wieliczki i okolic
  • Bulińska, Łucja Gałek, Michał Grochal,Martyna Wójcik – Wzorowe wypełnianie obowiązków wolontariusza przed i podczas 28 Finału WOŚP na terenie Wieliczki i okolic
  • klasa 7d- Bartłomiej  Lachman,Zuzanna Hachuła, Paulina Życzkowska Wzorowe wypełnianie obowiązków wolontariusza przed i podczas 28 Finału WOŚP na terenie Wieliczki i okolic – Wzorowe wypełnianie obowiązków wolontariusza przed i podczas 28 Finału WOŚP na terenie Wieliczki i okolic
  • klasa 8a – Julia Krzanowska, Amelia Adamowicz, Małgorzata Kozioł – Wzorowe wypełnianie obowiązków wolontariusza przed i podczas 28 Finału WOŚP na terenie Wieliczki i okolic
  • klasa 8b-Zuzanna Konieczny, Karolina Legierska, Michał Mikołajczyk, Wiktoria Paluch, Kacper Skubiński, Amelia Wójcik- Wzorowe wypełnianie obowiązków wolontariusza przed i podczas 28 Finału WOŚP na terenie Wieliczki i okolic
  • klasa 8c – Kacper Kokoszka, Gabriela Strojek, Wojciech Zamęta – Wzorowe wypełnianie obowiązków wolontariusza przed i podczas 28 Finału WOŚP na terenie Wieliczki i okolic
  • Piotr Gumulski kl 8a – Wolontariusz w projekcie ,,Podajmy sobie ręce”/14 godzin/
  • Amelia Adamowicz , Szymon Kuć, Małgorzata Kozioł – kl 8a – Reprezentowanie Szkoły w Międzyszkolnej Debacie Oksfordzkiej
  • Alicja Staniszewska klasa 2c – III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim
  • Laura Matyga klasa 2c – I miejsce w  szkolnym etapie konkursu recytatorskiego i reprezentowanie szkoły w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej przy ul. Rajskiej.
  • Aleksandra Łukasik klasa 2d – Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Zuch z Języka Angielskiego – 7 miejsce
  • Helena Marcula klasa 1b –  Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Zuch z Języka Angielskiego – 11 miejsce, Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Zuch –  6 miejsce
  • Łucja Gałek – klasa 7b – I miejsce w szkolnym konkursie czytelniczym ze znajomości książki “Ania z Zielonego Wzgórza”
  • Natalia Szatkowska – klasa 5d , Dorota Cabaj – klasa 6a – II miejsce w szkolnym konkursie czytelniczym ze znajomości książki “Ania z Zielonego Wzgórza”,
  • Oliwia Pirowska – klasa 7e – III miejsce w szkolnym konkursie czytelniczym ze znajomości książki “Ania z Zielonego Wzgórza”,
  • Natalia Zabawa -klasa 5 c – II miejsce w  szkolnym konkursie recytatorskim “ Zakochane wersy”, 
  • Bartosz Działa -klasa 7 c – IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Wlk.Brytanii w SP nr 40
  • Zuzanna Konieczny klasa 8b – III miejsce w wojewódzkim konkursie literackim pod honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora,Oświaty na zredagowanie reportażu “Przeszłość nie jest krainą, którą tak łatwo opuścić. Literackie wspomnienia z historii mojej rodziny” –
    – styczeń 2020.
  • Wiktoria Smolińska, kl. 4c –  II miejsce w szkolnym konkursie “Młodzi scenarzyści”, III miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim “Zakochane wersy”.
  • Gabriel Wilczyński, kl. 5d – I miejsce w szkolnym konkursie “Młodzi scenarzyści”,
  • Gabriela Korbus kl.5 c – 10 miejsce w rankingu wojewódzkim konkursu z j.angielskiego The Big Challenge
  • Lena Bogocz kl.5 d – 10 miejsce w rankingu wojewódzkim konkursu z j.angielskiego The Big Challenge
  • Artur Szczurowski kl.7c –  8 miejsce w rankingu wojewódzkim konkursu z j.angielskiego The Big Challenge wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny,
  • Michał Mikołajczyk kl.8b –  Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego, Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny,
  • Tomasz Pietras kl.6b – Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny,
  • Jan Antoniewski, w nauczaniu domowym – Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny,  Laureat ogólnopolskiego konkursu leksykalnego z języka angielskiego Memory Master, II miejsce w Szkolnym Konkursie Historycznym dla klas 5 “Starożytne cywilizacje”, Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego konkursu Krakowska Matematyka.
  • Wojciech Jop, kl. 5a –  Laureat III stopnia ogólnopolskiego konkursu leksykalnego z języka angielskiego Memory Master, I miejsce w Szkolnym Konkursie Historycznym dla klas 5 “Starożytne cywilizacje”, Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego konkursu Krakowska Matematyka
  • Maja Lenart, kl. 5a  – Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny.,
  • Adam Bilski, kl. 5c – Wynik bardzo dobry w konkursie Kangur Matematyczny.
  • Marta Klimczak, kl. 5d – Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny.
  • Stanisław Janas, kl. 5a  – I miejsce w Szkolnym Konkursie Historycznym dla klas 5 “Starożytne cywilizacje”.
  • Sebastian Buliński, kl. 5a – IV miejsce w Gminnych Indywidualnych Zawodach Tenisa Stołowego (awans do zawodów powiatowych) w ramach Igrzysk Dzieci. III miejsce w Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego w ramach Igrzysk Dzieci.
  • Mateusz Kochanowski, kl. 6b – Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego konkursu Krakowska Matematyka.
  • Lena Bogocz, kl. 5 d – I miejsce w szkolnym konkursie piątoklasistów “Skarby mojej domowej biblioteki” (Czytelnicza kapsuła czasu)
  • Stanisław Janas, kl. 5 a  – II miejsce w szkolnym konkursie piątoklasistów “Skarby mojej domowej biblioteki” (Czytelnicza kapsuła czasu),
  • Adam Bilski, kl. 5 c – III miejsce w szkolnym konkursie piątoklasistów “Skarby mojej domowej biblioteki” (Czytelnicza kapsuła czasu)
  • Jakub Strójwąs, kl. 5 a – Wyróżnienie w szkolnym konkursie piątoklasistów “Skarby mojej domowej biblioteki” (Czytelnicza kapsuła czasu)
  • Nana Rydzewska, 5 b – MIEJSCE I ex aequo w szkolnym konkursie na lapbook poświęcony wybranemu bohaterowi serii „ Nazywam się…”
  • Jakub Wiater, kl. 5 b – MIEJSCE I ex aequo w szkolnym konkursie na lapbook poświęcony wybranemu bohaterowi serii „ Nazywam się…”
  • Jakub Strójwąs z klasy 5 a – MIEJSCE II w szkolnym konkursie na lapbook poświęcony wybranemu bohaterowi serii „ Nazywam się…” 
  • Marta Klimczak, kl. 5 d – MIEJSCE III w szkolnym konkursie na lapbook poświęcony wybranemu bohaterowi serii „ Nazywam się…”
  • Vanessa Stachowska, kl.5 a, Karol Utracik, kl.5 d – Wyróżnienie w szkolnym konkursie na lapbook poświęcony wybranemu bohaterowi serii „ Nazywam się…” 
  • Zofia Tatko, kl. 6 b – I miejsce w szkolnym etapie Turnieju Pięknego Czytania w kategorii klas 4-6
  • Daria Matyga, z kl. 6 c – II miejsce w szkolnym etapie Turnieju Pięknego Czytania w kategorii klas 4-6
  • Natalia Szatkowska, z kl. 5 d – III miejsce w szkolnym etapie Turnieju Pięknego Czytania w kategorii klas 4-6,
  • Amelia Wójcik, z kl. 8 b – I miejsce w szkolnym etapie Turnieju Pięknego Czytania w kategorii klas 7-8
  • Ida Słonina, z kl. 7 b – II miejsce w szkolnym etapie Turnieju Pięknego Czytania w kategorii klas 7-8
  • Amelia Adamowicz, z kl. 8 a – III miejsce w szkolnym etapie Turnieju Pięknego Czytania w kategorii klas 7-8
  • Tomasz Konieczny, kl. 5 b – I miejsce w szkolnym konkursie kaligraficznym “Skryptor”, realizowanym w klasach V w ramach innowacji “Kalendarz Piękna Słów”
  • Artur Hołysz, kl. 5 b – II miejsce w szkolnym konkursie kaligraficznym “Skryptor”, realizowanym w klasach V w ramach innowacji “Kalendarz Piękna Słów”
  • Krzysztof Walczak, kl. 5 c – III miejsce w szkolnym konkursie kaligraficznym “Skryptor”, realizowanym w klasach V w ramach innowacji “Kalendarz Piękna Słów”
  • Nina Rydzewska, kl. 5 b – I miejsce w szkolnym konkursie na wiersz autorski “Być poetą”, realizowanym w klasach V w ramach innowacji “Kalendarz Piękna Słów”
  • Emilia Skubińska i Izabela Wandzel, kl. 5 b – II miejsce w szkolnym konkursie na wiersz autorski “Być poetą”, realizowanym w klasach V w ramach innowacji “Kalendarz Piękna Słów”
  • Maria Kemska, kl. 5 c – III miejsce w szkolnym konkursie na wiersz autorski “Być poetą”, realizowanym w klasach V w ramach innowacji “Kalendarz Piękna Słów”
  • Jan Antoniewski, w nauczaniu domowym – Laureat III miejsca w kategorii 4-6 szkoły podstawowej VII Ogólnopolskiego Dyktanda, Niepodległościowego„Po polsku o historii”dla uczniów kl. IV-VIII szkół podstawowych i szkół ponadgimnazjalnych,
  • Emilia Lachowicz, kl. 1 c – I miejsce w kategorii dzieci młodszych w szkolnym Konkursie na pracę plastyczną stanowiącą graficzny projekt pamiątkowej monety inspirowanej dowolną polską pieśnią patriotyczną z czasów rozbiorów i walk o niepodległość,
  • Grzegorz Grabczyk, kl. 2 c – II miejsce w kategorii dzieci młodszych w szkolnym Konkursie na pracę plastyczną stanowiącą graficzny projekt pamiątkowej monety inspirowanej dowolną polską pieśnią patriotyczną z czasów rozbiorów i walk o niepodległość.
  • Antonina Sokół, kl. 2 c – III miejsce w kategorii dzieci młodszych w szkolnym Konkursie na pracę plastyczną stanowiącą graficzny projekt pamiątkowej monety inspirowanej dowolną polską pieśnią patriotyczną z czasów rozbiorów i walk o niepodległość.
  • Roksana Babiarz, kl. 5 d – I miejsce w kategorii dzieci starszych w szkolnym Konkursie na pracę plastyczną stanowiącą graficzny projekt pamiątkowej monety inspirowanej dowolną polską pieśnią patriotyczną z czasów rozbiorów i walk o niepodległość.
  • Nina Rydzewska, kl. 5 b – II miejsce w kategorii dzieci starszych w szkolnym Konkursie na pracę plastyczną stanowiącą graficzny projekt pamiątkowej monety inspirowanej dowolną polską pieśnią patriotyczną z czasów rozbiorów i walk o niepodległość.
  • Jakub Krawczyk, 6 c – III miejsce w kategorii dzieci starszych w szkolnym Konkursie na pracę plastyczną stanowiącą graficzny projekt pamiątkowej monety inspirowanej dowolną polską pieśnią patriotyczną z czasów rozbiorów i walk o niepodległość.
  • Emilia Gałek, kl. 6 a – Wyróżnienie w kategorii dzieci starszych w szkolnym Konkursie na pracę plastyczną stanowiącą graficzny projekt pamiątkowej monety inspirowanej dowolną polską pieśnią patriotyczną z czasów rozbiorów i walk o niepodległość.
  • Natalia Szatkowska, kl. 5 d – Wyróżnienie w kategorii dzieci starszych w szkolnym Konkursie na pracę plastyczną stanowiącą graficzny projekt pamiątkowej monety inspirowanej dowolną polską pieśnią patriotyczną z czasów rozbiorów i walk o niepodległość.

Osiągnięcia sportowe – drużynowe

  • Piłka nożna halowa –  dziewczęta – II miejsce w zawodach gminnych awans na zawody powiatowe i zajęcie III miejsca
  • Badminton – dziewczęta – II miejsce zawody gminne , awans na zawody powiatowe i zajęcie IV miejsca
  • Tenis stołowy – chłopcy – II miejsce zawody gminne awans na zawody powiatowe i zajęcie II miejsca, awans na zawody wojewódzkie
  • Jesienne biegi przełajowe – -chłopcy – I miejsce zawody gminne awans na zawody powiatowe i zajęcie III miejsca

Najważniejsze osiągnięcia uczniów w II półroczu 2018/2019

– Zofia Tatko – I miejsce w etapie szkolnym „Turnieju Pięknego Czytania” – kategoria klas IV-VI,

– Kamila Kochanowska – I miejsce w etapie szkolnym „Turnieju Pięknego Czytania” – kategoria klas VII-VIII,

– Zofia Tatko – II miejsce w etapie gminnym „Turnieju Pięknego Czytania” – kategoria klas IV-VI,

– Ida Słonina – III miejsce w etapie gminnym „Turnieju Pięknego Czytania” – kategoria klas IV-VI.


Najważniejsze osiągnięcia uczniów w II półroczu 2017/2018

– Koło teatralne klasy 1b – I miejsce w Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i My”.

– Zuzanna Konieczny i Szymon Korbus – wyróżnienie w wojewódzkim konkursie organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Krakowie pt.  „Drzewo recenzji”.

– Jan Antoniewski – III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Wiedzy Ekologicznej , wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kangur”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

– Dominika Korpak – tytuł wicerachmistrza klas 5 w gminnym etapie Konkursu Matematycznego „Rachmistrz”, laureat ogólnopolskiego konkursu leksykalnego z j. angielskiego „Memory Master”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

– Szymon Złomańczuk – tytuł Rachmistrza klas 5 w gminnym etapie  Konkursu Matematycznego „Rachmistrz”, laureat ogólnopolskiego konkursu leksykalnego z j. angielskiego „Memory Master”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”, II miejsce w turnieju matematyczno – sportowym „Sokół Wieliczka”.

– Alicja Miłek – dziewięciokrotny rekord okręgu małopolskiego 11lat w pływaniu, trzykrotny rekord Okręgu Małopolskiego 12 lat w pływaniu, rekord Okręgu Małopolskiego 13 lat, 14 krotna mistrzyni Okręgu Małopolskiego zimowych i letnich Mistrzostw.

– Mateusz Gwarda – I miejsce w szkolnym Turnieju Pięknego Czytania.

 – Łukasz Zamęta – zdobycie nagrody głównej w w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

– Ewa Pacłuń – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

– Koło teatralne – oddziały przedszkolne – zdobycie II miejsca w VI Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i My”.

– Klasa 4b – III m-ce w Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i My”.

– Antonina Osińska – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

– Natalia Szatkowska – I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim

– Emilia Sowula – I miejsce w zawodach przełajowych na szczeblu gminnym i powiatowym oraz awans do zawodów wojewódzkich, I miejsce (klasy 5) w Szkolnym Turnieju Pięknego Czytania, II miejsce w Szkolnym etapie Konkursu Recytatorskiego

– Dawid Kuroń – I miejsce w zawodach biegi przełajowe – etap powiatowy.

– Artur Hołysz – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kangur”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

– Kacper Adamczyk, Wiktor Grabski – II miejsce w Turnieju Matematyczno – Sportowym „Sokół – Wieliczka”, laureat ogólnopolskiego konkursu leksykalnego z j. angielskiego „Memory Master” .

– Magdalena Pieczko, Michał Mikołajczyk, Kacper Kokoszka – III miejsce w Turnieju Matematyczno – Sportowym „Sokół – Wieliczka”.

– Tomasz Pietras – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kangur”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”, laureat ogólnopolskiego konkursu leksykalnego z j. angielskiego „Memory Master”.

– Aleksandra Piotrowska, Anna Banasik, Stanisław Malawski, Wiktoria Sikora, Amelia Michalik, Michał Zająć, Stanisław Janas – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

– Kacper Bill – laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego „Olimpus”.

– Jakub Wojasiński, Stanisław Karpowski, Maja Mleczko, Paulina Tatko, Magdalena Szymacha, Mateusz Gondek, Marta Bulińska – laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Leksykalnego „Memory Master”.

– Michał Mikołajczyk, Grzegorz Machowski, Szymon Hołysz , Mateusz Kochanowski, Wiktor Szewczyk,  Mateusz Kochanowski, Stanisław Malawski , Jakub Grochal, Kacper Ryznar – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kangur”.

– wiele innych osiągnięć sportowych, a także edukacyjnych.


Najważniejsze osiągnięcia uczniów w I półroczu 2017/2018

  1. Uzyskanie przez szkołę tytułu laureata 2 stopnia oraz certyfikatu Ogólnopolskiego projektu „Oblicza Dialogu. W drodze do Edenu”.
  2. Przedłużenie certyfikatu Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” – z maksymalną liczbą punktów przy ocenie działań.
  3. III miejsce w etapie powiatowym, I miejsce w etapie gminnym Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Stanisław Zarański 6a.
  4. I miejsce w V Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i my” w kategorii klas IV-VI – Teatrzyk Jo-jo oraz zbiorowe wyróżnienie za kreacje aktorskie.
  5. III miejsce w V Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i my” za przedstawienie „Kopciuszek” – grupa teatralna z kl. 3c
  6. I miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym „Afrykańska przygoda” – Stanisław Zarański 6a, Patrycja Cieśla 6a.
  7. I miejsce w IV Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Julia Rynduch 0a; wyróżnienia w w/w przeglądzie Magdalena Bijak 0c, Joanna Mamczyńska 0b, Justyna Kuzak 0b, Michał Zając 0b.
  8. Laureatka IV edycji projektu „Czysta Małopolska” – „Twoje zdrowie zyska na ochronie środowiska” – Magdalena Totoń 0a.
  9. II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Matematyczno-Sportowym „Sokół-Wieliczka” – Wiktor Grabski 4c, Kacper Adamczyk 4b, Franciszek Drozdek 4a, Łucja Gałek 4b.
  10. Tytuł Vicerachmistrza Gminy Wieliczka, Konkursu Matematycznego „Rachmistrz” – Michał Mikołajczyk 5b.
  11. Nagroda w 74 Konkursie Szopek Krakowskich – dzieci z oddziałów przedszkolnych.
  12. Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Leksykalnego „MEMORY MASTER” – Emil Żychowicz 6d, Patrycja Cieśla 6a, Paulina Tatko 6c, Damian Trzaska 6c, Kamil Kasperek 6d, Stanisław Zarański 6a.
  13. Wysokie miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Angielskiego OLIMPUS – Kacper Bill 6c, Kamil Kasperek 6b, Damian Trzaska 6c.
  14. Nagrody w Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik” – Maja Korpak 1a, Maciej Czechowski 1a, Kacper Ryznar 1a.
  15. Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym – Artur Hołysz 2b.
  16. Wyróżnienia za przedstawienie w V Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i my” – 0b oraz indywidualne wyróżnienia za kreacje aktorskie – Anna Mamczyńska 5c, Natalia Jamróz 5c, Gabriela Horecka 5c.
  17. Liczne wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”.
  18. Liczne wyróżnienia w Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

 

Osiągnięcia sportowe

  1. V miejsce w powiecie, III miejsce w gminie w klasyfikacji sportowej szkół.
  2. II miejsce w powiecie, II miejsce w gminie w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt.
  3. I miejsce w powiecie , I miejsce w gminie w indywidualnych biegach przełajowych dziwcząt – Emilia Sowula 4c.
  4. II miejsce w gminie w indywidualnych biegach przełajowych chłopców – Emil Żychowicz 6d, Miłosz Pawłowski 4c.
  5. IV miejsce w powiecie, III miejsce w gminie w tenisie stołowym – Szymon Ciesielski 6d.
  6. II miejsce w powiecie, II miejsce w gminie w pływaniu sztafetowym chłopców.
  7. II miejsce w powiecie, II miejsce w gminie w pływaniu sztafetowym dziewcząt.
  8. I miejsce w powiecie, I miejsce w gminie w pływaniu – Alicja Miłek 5c
  9. I miejsce w powiecie, I miejsce w gminie w pływaniu – Sabina Tchórzewska 5a
  10. IV miejsce w powiecie, I miejsce w gminie w pływaniu – Nina Żak 5b
  11. III miejsce w powiecie, I miejsce w gminie w pływaniu – Magdalena Szymacha 4b
  12. II miejsce w gminie w pływaniu – Piotr Bilski 4c
  13. IV miejsce drużynowe w gminie w Memoriale Barbary Strzeleckiej – Oliwier Braś 2e, Maja Korpak 1a, Damian Jachurski 1b, Zofia Bodzek 3a, Jan Kowalczyk 2c, Dawid Kudła 4d, Wiktor Szewczyk 3b, Emilia Sowula 4c.

 

Najlepsi sportowcy

Magdalena Szymacha 4a

Patrycja Kołcz 4a

Judyta Wojciechowska 4a

Ida Słonina 4b

Marta Bulińska 4b

Emilia Sowula 4c

Piotr Bilski 4c

Zuzanna Hachuła 4d

Sabina Tchórzewska 5a

Maciej Kołaczkowski 5a

Magdalena Pieczko 5b

Nina Żak 5b

Joanna Hawryszko 5b

Kacper Skubiński 5b

Zuzanna Konieczny 5b

Alicja Miłek 5c

Weronika Jurgała 6a

Emilia Pieknik 6a

Damian Bułka 6a

Stanisław Zarański 6a

Nikodem Pławiński 6a

Zuzanna Biśta 6b

Alicja Osman 6b

Piotr Dudek 6b

Filip Fliśnik 6b

Adam Januś 6b

Szymon Jastrzębski 6b

Szymon Łączek 6b

Roksana Sokolnicka 6c

Oskar Urbański 6c

Damian Kapa 6c

Szymon Ciesielski 6d

Emil Żychowicz 6d

Wojciech Możdżan 6d

Wiktor Fejkiel 6d

Magdalena Bartula 6d


Najważniejsze inicjatywy i przedsięwzięcia w roku szkolnym 2016/2017

  1. Opracowanie i wdrożenie innowacji pedagogicznych:

„Czytaj, zostań człowiekiem z bogatą wyobraźnią”;

„Chcę z Tobą rozmawiać i uczyć się”;

„Poznaję piękno ojczystego kraju, aktywnie uczestniczę w odkrywaniu dziedzictwa kulturowo-przyrodniczego”;

„Mali ogrodnicy”.

  1. Kontynuowanie realizacji wcześniej opracowanych innowacji:

„Moja przerwa”;

„Super Wychowanek Świetlicy”;

„Mandat”;

„Droga do Talentowa” – praca z uczniem zdolnym.

  1. Zorganizowanie V Gminnego Przeglądu Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i my”.
  2. Urządzenie i uroczyste otwarcie nowej biblioteki szkolnej pod hasłem „Biblioteka wizytówką szkoły”.
  3. Metodyczne wyjazdy szkoleniowe nauczycieli do Portugalii w celu poznania nowoczesnych i aktywizujących metod nauczania. Pierwsze próby wdrażania metod pracy z uczniami oraz dzielenie się zdobytą wiedzą z innymi nauczycielami w szkole i gminie.
  4. Kontynuacja projektu „Euro-week-Szkoła liderów”.
  5. Realizacja wielu przedsięwzięć z zakresu promocji zdrowia prowadzących do uzyskania certyfikatu „Szkoła promująca zdrowie”.
  6. Realizacja wielu wartościowych działań w zakresie upowszechniania czytelnictwa i podniesienia kompetencji czytelniczych uczniów.
  7. Przegląd poezji recytowanej przez uczniów skierowanych do kształcenia integracyjnego „Zaczarowane wersy”.
  8. Organizacja corocznej imprezy dla społeczności szkolnej i lokalnej „Dzień Rodziny i Radości”.
  9. Szkolny Konkurs Recytatorski.
  10. Akcje SU i MSU:

– sprzedaż cegiełek na odnowę zabytków cmentarza w Wieliczce;

– akcje charytatywne na rzecz potrzebujących kolegów;

– udział w akcji „Choinka z klasą”;

– zbiórka karmy dla zwierząt w schronisku.

  1. Realizacja projektów i programów z zakresu bezpieczeństwa: „Odblaskowa szkoła”, „Klub Bezpiecznego Puchatka”, „Bezpieczna i przyjazna szkoła”.
  2. Realizacja programów związanych z działaniami antydyskryminacyjnymi „Młody Asyż – Młodzież na Rzecz Pokoju i Tolerancji”, „Tacy sami, tacy inni – edukacja globalna”.
  3. Udział Koła Wolontariackiego i pedagoga szkolnego w świątecznej zbiórce dla Banku Żywności.
  4. Realizacja Dni Talentów.
  5. Zorganizowanie szkolnej imprezy czytelniczej „Noc z baśniami”.
  6. Kontynuacja projektu „Aktywny uczeń” oraz „Rodzic Partnerem Szkoły”.
  7. Włączenie się w akcję „Wylosuj anioła” – kartka urodzinowa dla chorego dziecka.
  8. Zbiórka artykułów papierniczych i szkolnych dla dzieci ze szpitala w Prokocimiu.

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA w pierwszym półroczu roku szkolnego 2016/2017

  1. I m. w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez MBS na kartkę bożonarodzeniową- Antoni Kełoczek 2e
  2. I m. w Gminnym Konkursie Czytelniczym „Afrykańska przygoda”- Patrycja Cieśla 6a, Stanisław Zarański 6a
  3. I m. w Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w kategorii solistów- Julia Rynduch 0a
  4. Udział w etapie rejonowym MKH- Kamila Kochanowska 6a
  5. Udział w etapie rejonowym MKJA- Kamil Kasperek 6d, Emil Żychowicz 6d, Patrycja Cieśla 6a, Stanisław Zarański 6a, Damian Trzaska 6c, Kacper Bill 6c, Paulina Tatko 6c
  6. Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym Języka Angielskiego „Menory Master”- Emil Żychowicz 6d, Patrycja Cieśla 6a, Paulina Tatko 6c, Filip Fliśnik 6b
  7. Nagroda w 74 Konkursie Szopek Krakowskich- dzieci z OP
  8. Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym Języka Angielskiego „Menory Master”- Filip Fliśnik 6b
  9. Wyróżnienie w Gminnym Przeglądzie Kolęd- Magdalena Bijak 0c, Michał Zając 0b, Justyna Kuzak 0b, Joanna Mamczyńska 0b

      Osiągnięcia sportowe:

  1. I m. w powiecie, I m. w gminie w pływaniu dziewcząt w stylu dowolnym- Sabina Tchórzowska 5a
  2. I m. w powiecie, I m. w gminie w pływaniu dziewcząt w stylu grzbietowym- Alicja Miłek 5c
  3. I m. w powiecie, I m. w gminie w pływaniu dziewcząt w stylu dowolnym- Magdalena Szymacha 4a
  4. I m. w gminie w pływaniu dziewcząt w stylu klasycznym- Nina Żak 5b
  5. II m. w gminie w pływaniu dziewcząt w stylu grzbietowym- Magdalena Bartula 6d
  6. II m. w powiecie, I m. w gminie w pływaniu chłopców w stylu dowolnym- Filip Fliśnik 6b
  7. II m. w powiecie, II m. w gminie w pływaniu chłopców w stylu klasycznym- Adam Januś 6b
  8. II m. w powiecie, II m. w gminie w pływaniu sztafetowym chłopców
  9. II m. w powiecie, II m. w gminie w pływaniu sztafetowym dziewcząt
  10. IV m. w gminie w piłce siatkowej dziewcząt.

Najważniejsze osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2015/2016

  1. Uzyskanie certyfikatu „Chronimy dzieci” w ramach rządowego programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła”.
  2. Wysoki wynik punktowy w sprawdzianie po szóstej klasie przewyższający średnie wyniki w gminie, powiecie, województwie i w kraju.
  3. Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego, Rachmistrz Gminy i Powiatu klas szóstych, bardzo wysoki wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” – Wojciech Golenia 6a.
  4. Finalista Małopolskiego Konkursu Humanistycznego – Gabriela Mączka 6a.
  5. Finaliści Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego – Filip Corkill 6a, Zuzanna Marczyk 6b.
  6. I miejsce w powiatowym etapie Konkursu Recytatorskiego, II miejsce w gminnym etapie Konkursu Pięknego Czytania – Stanisław Zarański 5a.
  7. III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym – Artur Hołysz 1b.
  8. I miejsce w IV Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i my” w kl. I- III – zespół Teatrzyku „Jo-jo”.
  9. Najwyższy wynik w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego „Olimpus” – Kamil Kasperek 5d.
  10. i 8. Wynik w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego „Olimpus” – Kacper Bill 5c, Milena Gach 5d.
  11. Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla kl.III „Olimpusek” – Szymon ZŁomańczuk 3a, Kacper Adamczyk 3b, Magdalena Szymacha 3a.
  12. II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorsko-Muzycznym „The Jang Rhymes Tournament” – Magdalena Szymacha 3a; III miejsce – Kacper Adamczyk 3b.
  13. II miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego – Kacper Adamczyk 3b.
  14. I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym – Rachmistrz klas piątych – Maciej Hałat 5c.
  15. II miejsca w Gminnym Konkursie Matematycznym: Wicerachmistrz klas szóstych – Adrian Wójcik 6c, Wicerachmistrz klas  piątych – Dawid Kromka 5d.
  16. I miejsce w gminnym Festiwalu Twórczości Dziecięcej „Skrzat”, III miejsce w IV Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i my” – Koło Teatralne klasy IIc.
  17. I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Matematyczno-Sportowym „Sokół” – Magdalena Pieczko 4b, Oliwier Skubida 4b, Igor Chrzeszczyk 4b, Wojciech Zamęta 4c.
  18. Zloty medal drużynowo, 1 złoty, 1 srebrny, 1 brązowy medal indywidualnie w II Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych Przedszkolaków – Jakub Majka OPa Damian Jachurski OPa, Kacper Ryznar OPb.
  19. I miejsce w gminnym Konkursie Czytelniczym „Gra” – Alicja Pogoda 6b.
  20. Nagroda w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii” – Szymon Złomańczuk 3a; wyróżnienie – Dominika Korpak 3a.
  21. Laureaci Małopolskiego Konkursu Filmowego „Jestem przeciw mowie nienawiści” – Koło Filmowe „Kinomaniak”.
  22. Nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik” – Szymon Złomańczuk 3a, Dominika Korpak 3a, Tomasz Pietras 2b, Jan Kadłubowski 2b,Wojciech Kołaczkowski 1c oraz liczne wyróżnienia.
  23. 22 wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”.

Osiągnięcia sportowe

  1. II miejsce w finale Wojewódzkich Rozgrywek Szachowych, I miejsce w Gminnych i Powiatowych Zawodach Szachowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Wojciech Golenia 6a.
  2. II miejsce w gminie w piłce ręcznej chłopców.
  3. IV miejsce w gminie w piłce nożnej chłopców.
  4. Liczne sukcesy w ogólnopolskich zawodach w gimnastyce sportowej – Dawid Kudła 3d

Najlepsi sportowcy

Maryla Gula 6a                                                       Patryk Ciesielski 6c

Gabriela Niedbała 6a                                             Mikołaj Donocik 6c

Weronika Nowak 6c                                              Wojciech Golenia 6a

Emilia Cyganik 6a                                                  Bartosz Bukała 6a

Karolina Kowalik 6b                                              Kornel Krzyżak 6b

Kaja Łucka 6b                                                         Bartłomiej Płoskonka 6b

Klaudia Kuć 6a                                                       Szymon Hanf 6b

Mateusz Lachner 6c                                             Emil Żychowicz 5d

Borys Kiryluk 6c                                                     Damian Bułka 5a

Filip Corkill 6a                                                        Wojciech Możdżan 5d

Jakub Drzewiecki 6a                                             Sabina Tchórzewska 4a

Kamil Zając 6a                                                        Alicja Miłek 4c

Maciej Tuleja 6a                                                    Karolina Galon 4c

Adrian Augustynek 6c                                          Magdalena Pieczko 4c

Najważniejsze inicjatywy i przedsięwzięcia

  1. Opracowanie i realizacja projektu „Rodzic partnerem szkoły” zakończonego ogólnoszkolną prezentacją podsumowującą.
  2. Opracowanie i realizacja projektu „Uczniowie są aktywni” zakończonego ogólnoszkolną prezentacją podsumowującą.
  3. Opracowanie i wdrożenie innowacji pedagogiczno-wychowawczych:

– „Wesoła przerwa”;

– „Super Wychowanek Świetlicy”;

– „Hobbit, czyli tam i z powrotem”.

  1. Kontynuowanie innowacji opracowanych w roku szkolnym 2014/2015;

-„Moja przerwa”;

-„Wiem wszystko, czyli nowe taktyki do szkolnej praktyki”;

-„Mandat”;

-„Droga do Talentowa” – gala talentów „Talentowisko”;

-„Kurtyna w górę, czyli ortografia na scenie”.

5.Udział uczniów w warsztatach matematycznych na UP „Spotkanie z matematyką”.

6.Udział w ogólnopolskiej akcji „Ustanawiamy rekord czytania w jednym momencie”.

7.Zorganizowanie przez Mały Samorząd akcji „Zaczytana przerwa”.

8.Organizacja IV Gminnego Przeglądu Teatrzyków Dziecięcych  „Teatr i my”.

9.Liczne działania prozdrowotne w ramach ubiegania się o certyfikat „Szkoła promująca zdrowie”.

10.Rozpropagowanie w środowisku szkolnym i lokalnym idei przekazania szkole odpisu 1% podatku.

11.Organizacja zajęć podczas ferii zimowych.

12.Zorganizowanie kiermaszu „Bilet dla Brata” w celu pozyskania środków na przyjazd na ŚDM pielgrzymów z Kazachstanu.

13.Nawiązanie współpracy ze szkołami europejskimi w ramach projektu „e’Twining”.

14.Zorganizowanie przeglądu poezji recytowanej przez uczniów skierowanych do kształcenia integracyjnego „Zaczarowane wersy”.

15.Kontynuacja projektu „Euro-week – Szkoła liderów”.

  1. Sprzedaż przez SU cegiełek na odnowę zabytków cmentarza w Wieliczce.

17.Rozszerzenie działalności SKO na terenie szkoły we współpracy z Małopolskim Bankiem Spółdzielczym.

 

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY 2014/2015

  1. Uzyskanie certyfikatu „Najlepszy gabinet Biofeedback w Polsce”.
  2. Uzyskanie certyfikatu „Trzymaj formę”.
  3. Uzyskanie certyfikatu „Szkoła gotowa na TIK”.
  4. Uzyskanie certyfikatu „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”.
  5. Uzyskanie certyfikatu „Mistrz Odkrywania Talentów”.
  6. Uzyskanie certyfikatu „Czyste powietrze wokół nas”.

NAJWAŻNIEJSZE INICJATYWY I PRZEDSIĘWZIĘCIA

  1. Opracowanie i wdrożenie innowacji pedagogicznych, metodycznych i wychowawczych:

– Moja przerwa

– Droga do Talentowa

– Wszystko wiem, czyli nowe taktyki do szkolnej praktyki

– Hobbit, czyli wyprawa po skarb

  1. Opracowanie i zgłoszenie udziału w programie Erasmus+ „Mobilność edukacyjna kadry szkolnej”.
  2. Podjęcie współpracy z Małopolskim Bankiem Spółdzielczym w ramach programu „Talentowisko”.
  3. Udział uczniów i nauczycieli w wyjazdowym szkoleniu „Euro Week – Szkoła Liderów”.
  4. Zorganizowanie III Gminnego Przeglądu Teatrzyków Dziecięcych – „Teatr i my”.
  5. Zorganizowanie imprezy środowiskowej „Dzień Rodziny i Radości po Europejsku” na rzecz ciężko chorego ucznia naszej szkoły.
  6. Udział w licznych akcjach charytatywnych na rzecz osób potrzebujących.
  7. Bardzo dobra współpraca z Radą Rodziców, która wspiera działalność statutową szkoły.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

  1. Bardzo wysoki wynik w sprawdzianie po szóstej klasie sytuujący szkołę w 8 staninie, wśród 5% szkół w Polsce, które osiągnęły najwyższe wyniki.
  2. Laureat – maksymalny wynik – Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur” – Wojciech Golenia 5a.
  3. Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego – Michał Pajda 6c.
  4. „Rachmistrz powiatowy”, Wicerachmistrz gminny w konkursie matematycznym „Rachmistrz” – Wojciech Golenia 5a.
  5. I miejsce w powiatowym etapie konkursu recytatorskiego – Stanisław Zarański 4a.
  6. I miejsce w gminnym konkursie czytelniczym „I ty możesz zostać obieżyświatem – Adrian Wójcik 5c, Julia Drąg 5c.
  7. I miejsce w gminnym etapie konkursu recytatorskiego w kategorii „Teatr jednego aktora” – Gabriela Mączka 5a.
  8. I miejsce w konkursie matematycznym „Pitagoras” – Kacper Kokoszka 3c.
  9. I i III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim na opowiadanie science – fiction – Karolina Kuzia 6b, Katarzyna Majtyka 6b.
  10. I miejsce drużynowo w Międzyszkolnym Turnieju Matematyczno – Sportowym „Sokół – Wieliczka” – Filip Corkill, Jakub Drzewiecki, Adrian Wójcik, Wojciech Golenia 5a.
  11. II miejsce w Gminnym Konkursie wokalno – recytatorskim języka angielskiego – Aleksandra Piotrowska 1a.
  12. II miejsce w gminnym konkursie „Najpiękniejsza pisanka” – Antoni Gonet 1d.
  13. II miejsce w wojewódzkim konkursie ortograficznym – Mateusz Gondek 2b.
  14. II miejsce w Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych – Oddział Przedszkolny B.
  15. III miejsce w Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych – Oddział Przedszkolny A.
  16. III miejsce w Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych – Koło Teatralne
  17. Nagrody i wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”: Tomasz Pietras 1b, Jan Golenia 6b, Michał Pajda 6c, Szymon Hołysz 4d, Łucja Gałek 2b, Dominika Korpak, Maciej Hałat 4c, Filip Corkill 5a, Krzysztof Janczewski 6a, Gabriela Strojek 3c, Kaja Łucka.
  18. Nagrody i wyróżnienia w Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”: Michał Mikołajczyk 3b, Tymoteusz Opałka 3b, Natalia Murzynowska 2c, Artur Szczurowski 2c, Szymon Hołysz 4d, Zuzanna Dejkało 1d, Aniela Grabowska 1d, Michał Wieleba 1d, Anna Banasik 1a, Aleksandra Piotrowska 1a.
  19. Wyróżnienie w gminnym konkursie „Jestem gałązką drzewa genealogicznego” – Michał Wieleba 1d.
  20. Wyróżnienie w gminnym konkursie ekologicznym „Pamiętajcie o ogrodach” – Jakub Kalina 6b.
  21. III miejsce w gminnym konkursie literackim „Legenda o Wieliczce” – Miłosz Cepuch, Kacper Ryznar 0b, Adam Bilski 0b, Kamil Piela 0b.
  22. Indywidualne wyróżnienie za kreację aktorską w III GPTD – Daria Matyga 1c.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  1. I miejsce drużynowo w wojewódzkim turnieju szachowym o puchar Małopolskiego Kuratora Oświaty – Jan Golenia 6b, Wojciech Golenia 5a, Radosław Wilk 6a.
  2. III miejsce w wojewódzkich rozgrywkach szachowych – Jan Golenia 5a.
  3. I miejsce, III miejsce w powiecie w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.
  4. I miejsce w gminie, II miejsce w powiecie w piłce siatkowej dziewcząt.
  5. II miejsce w gminie, IV w powiecie w piłce siatkowej chłopców.
  6. II miejsce w gminie w piłce nożnej chłopców.
  7. II miejsce w gminie, II miejsce w powiecie w badmintonie dziewcząt.
  8. III miejsce w gminie w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt.
  9. III miejsce w gminie w piłce koszykowej chłopców.
  10. III miejsce w gminie indywidualnie i drużynowo w tenisie stołowym.
  11. Czołowe miejsca w gminie i powiecie w pływaniu dziewcząt i chłopców.

NAJLEPSI  SPORTOWCY

Oliwia Kaczyńska 6a                                     Krzysztof Janczewski 6a

Katarzyna Kosidło 6a                                    Rafał Kruszewski 6a

Natalia Sawis-Cieciura 6a                             Jakub Żółtowski 6c

Klaudia Seweryn 6a                                      Łukasz Maciołek 6c

Kaja Kozakiewicz 6a                                     Adrian Augustynek 5c

Wiktoria Tyrańska 6c                                    Oskar Piwnicki 6b

Małgorzata Pieczko 6c                                  Jan Golenia 6b

Maryla Gula                                                   Wojciech Golenia 5a

Gabriela Niedbała                                          Jakub Drzewiecki

Roksana Sokolnicka                                      Kamil Zając

Zuzanna Biśta                                                Filip Corkill 5a

Kornel Krzyżak                                             Krystian Gawron 6c

Bartosz Bukała                                              Szymon Hanf

 

2013/2014

1. Uzyskanie Certyfikatu „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” nadanego przez Komendę Wojewódzką Policji.

2. Uzyskanie Certyfikatu „Szkoła w ruchu” – w ramach ogólnopolskiej akcji „Ćwiczyć każdy może”.

3. Uzyskanie wyróżnienia ORE w zadaniu „Rozwijanie uzdolnień najmłodszych uczniów”.

4. Wysoki wynik punktowy w sprawdzianie po szóstej klasie przewyższający średni wynik w gminie, powiecie i województwie. Uzyskany wynik sytuuje szkołę w 7 tj. wysokim staninie i  na czołowym miejscu w gminie.

Najważniejsze sukcesy (naukowe, sportowe, artystyczne) uzyskanych w latach 2013-2014 przez uczniów i nauczycieli reprezentujących placówkę.

1. Laureat i finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego – Pajda Michał kl. 5c, Szewc Michał kl. 6b.

2. Wysokie wyniki i wyróżnienia w międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur”.

3. Finalistki Małopolskiego Konkursu Humanistycznego – Kost Aleksandra kl. 6b, Grzybowska Joanna kl. 6b.

4. Finaliści Małopolskiego Konkursu Biblijnego – Ustrzyński Mikołaj kl. 5b, Pajda Michał kl. 5c.

5. Tytuł Rachmistrza w etapie powiatowym konkursu matematycznego – Pajda Michał kl. 5c.

6. Tytuł Rachmistrza i Wicerachmistrzów na etapie gminnym konkursu matematycznego Szewc Michał kl. 6b, Pajda Michał kl. 5c, Golenia Jan kl. 5b, Łucka Kaja kl. 4b.

7. III miejsce w ogólnopolskim konkursie matematycznym „Żuraw” – Pajda Michał kl. 5c.

8. I miejsce w powiatowym i I miejsce w gminnym Konkursie Recytatorskim – Wojsznis Matylda kl. 6a.

9. Grand Prix na Festiwalu poezji J. Tuwima, II miejsce w powiatowym Konkursie Recytatorskim, II miejsce w gminnym konkursie recytatorskim języka angielskiego – Zarański Stanisław kl. 3b.

10. II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Pocztówka z wakacji” – Mamczyńska Anna kl. 2c.

11. I, II, III miejsca w Małopolskim Konkursie Plastycznym „Powstanie styczniowe – miejsca i ludzie” – Kujawa Dawid kl. 6c, Sawis Natalia kl. 5a, Kokoszka Aleksandra kl. 4a, Kuć Klaudia kl. 4a, Dudek Judyta kl. 4a, Żak Nina kl. 2b, Urbańska Alicja kl. 2c, Mazur Tomasz kl. 1d.

12. I miejsce w wojewódzkim konkursie ortograficznym „Mistrz Ortografii” – Gondek Mateusz kl. 1b.

13. I miejsce w Gminnym Przeglądzie Teatrzyków „Teatr i my” – kl. 2a.

14. II miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym – Majtyka Katarzyna kl. 5b.

15. I miejsce w gminnym konkursie na album wielkanocny – Zając Kamil kl. 4a.

16. Wyróżnienie w Małopolskim Konkursie „Bajki księdza Malińskiego” Zydroń Apolonia kl. 1b.

17. I miejsce w gminnym konkursie plastycznym „Trzej królowie u żłóbka” Zydroń Leonard 0c.

18. Wyróżnienia w Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

19. I, II, III miejsce i wyróżnienie w VII edycji Małopolskiego Konkursu „Ludzie z Pasją” – Kokoszka Aleksandra, Hanf Szymon, Kaczyńska Oliwia, Kosidło Katarzyna, Sawis Natalia, Kuć Klaudia, Mączka Gabriela, Niedbała Gabriela, Kujawa Dawid, Łucka Kaja, Kozakiewicz Kaja.

Osiągniecia sportowe

1. V miejsce drużynowo w Turnieju o puchar MKO – Golenia Jan, Golenia Wojciech, Możdżan Wojciech.

2. II miejsce w powiatowych, I miejsce w gminnych rozgrywkach szachowych – Golenia Jan.

3. I miejsce w powiatowych, II miejsce w gminnych rozgrywkach szachowych – Golenia Wojciech.

4. III, V miejsce w powiecie, I, IV, V miejsce w gminie w biegach przełajowych chłopców.

5. II miejsce w powiecie, II, III miejsce w gminie w pływaniu – Zając Kamil, Hanf Szymon, Miłek Alicja.

6. III miejsce w gminie w piłce nożnej halowej dziewcząt.

7. IV miejsce w gminie w rozgrywkach tenisa stołowego – Donocik Mikołaj.

2012/2013

1. Uzyskanie certyfikatu „Małopolska Szkoła z Pasją” za aktywną działalność szkolną i pozaszkolną we współpracy z instytucjami na rzecz rozwijania zainteresowań, uzdolnień i talentów dzieci.

2. Otrzymanie tytułu „Szkoła Odkrywców Talentów” nadanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji za całokształt działań prowadzących do odkrywania i rozwoju talentów.

3. Wysoki wynik w sprawdzianie po szkole podstawowej przewyższający średni wynik punktowy w gminie, powiecie i województwie.

Top