:::: MENU ::::

Ogólnopolski konkurs plastyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości

  • Paź 08 / 2017
  • 0
Aktualności

Ogólnopolski konkurs plastyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Tematyka pracy konkursowej: praca plastyczna o tematyce patriotycznej, nawiązująca do Narodowego Święta Niepodległości, z uwzględnieniem postaci T. Kościuszki lub J. Piłsudskiego. Format pracy A4. Technika wykonania- praca płaska, dowolna technika malarska, rysunkowa, graficzna, techniki mieszane, kolaż (organizatorzy proszą, by nie wyklejać prac sypkimi materiałami i bibułą).

Prace konkursowe powinny zawierać opis: ·Imię i nazwisko autora, klasę, wiek autora.
Prosimy o składanie prac do 18 października do p. Ewy Jop (s.35) lub p. Sabiny Suruło (s.15).

 

Zostaw komentarz

Top