Odblaskowa szkoła 2017

• Wrz 24 / 2017
  • Możliwość komentowania Odblaskowa szkoła 2017 została wyłączona

Odblaskowa szkoła 2017

Tak jak w ubiegłych latach, również i w tym roku, nasza szkoła bierze udział w konkursie „Odblaskowa szkoła” organizowanym przez Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Głównym celem naszych działań będzie przypomnienie wszystkim uczniom oraz ich rodzinom o tym, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych przez pieszych.

W ciągu trwania konkursu uczniowie będą mieli możliwość wzięcia udziału w wielu konkursach i imprezach, dzięki którym przekonają się, że odblaski mogą uratować pieszym życie.

Zachęcamy wszystkich uczniów wraz z całymi rodzinami do aktywnego uczestnictwa w organizowanych przez szkołę akcjach w ramach promowania noszenia odblasków!

Równocześnie pragniemy przypomnieć o ustawowym obowiązku korzystania z elementów odblaskowych przez dzieci do 15 roku życia oraz przez wszystkie osoby, które poruszają się pieszo poza terenem zabudowanym.
Więcej informacji na temat konkursów i odblaskowych wydarzeń już niebawem!