Odblaskowa Gala

• Lis 08 / 2018
  • Możliwość komentowania Odblaskowa Gala została wyłączona

Odblaskowa Gala

W ostatnim tygodniu października miała miejsce finałowa gala odblaskowa, która w tym roku została zorganizowana na dwie tury. Uczestnikami tegorocznej gali byli uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej. Co roku uroczystość stanowi podsumowanie i zakończenie dwumiesięcznych działań w ramach konkursu „Odblaskowa szkoła”. Na początku uczestnicy obejrzeli krótką prezentację multimedialną, która miała uświadomić dzieciom jak ważne jest noszenie odblasków zwłaszcza po zmroku. Następnie odbyło się krótkie przedstawienie, w które wplecione były występy uczniów wszystkich klas. Nie zabrakło na niej odblaskowych wierszyków i piosenek. Na koniec odbył się odblaskowy pokaz mody, podczas którego uczestnicy  pokazali, że noszenie odblasków jest modne i wygodne. W czasie oficjalnej gali wręczone zostały uczniom nagrody za wszystkie konkursy, które odbyły się we wrześniu i październiku na terenie szkoły w ramach konkursu „Odblaskowa Szkoła”.

zdjęcia: http://sp4wieliczka.pl/aktualnosci/galeria/nggallery/wszystkie/Odblaskowa-Gala-1