Oblicza dialogu. W drodze do Edenu- podsumowanie projektu

• Cze 11 / 2017
  • Możliwość komentowania Oblicza dialogu. W drodze do Edenu- podsumowanie projektu została wyłączona

Oblicza dialogu. W drodze do Edenu- podsumowanie projektu

6 czerwca 2017r. w Auli Św.  Jana Pawła II w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie odbyło się podsumowanie projektu „Oblicza Dialogu. W drodze do Edenu”. Tegoroczna edycja  poświęcona była tematyce obliczom raju w kulturze i religii. Nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w tym projekcie, jednak robiliśmy to z ogromnym zaangażowaniem, co zostało zauważone przez organizatorów!

Ten rok był pełen doświadczeń, wzbogacających wiedzę uczniów: wycieczek, wystaw, konferencji, obozów, zabaw w dziennikarzy. Wszystkie aktywności były upublicznianie na profilu FB oraz stronie internetowej projektu.  Nasze wysiłki zostały docenione, gdyż zostaliśmy laureatami II kategorii i otrzymaliśmy certyfikat! Gościem specjalnym spotkania podsumowującego była Jan Mela, który wygłosił fantastyczne przemówienie, skierowana do młodych ludzi, dotyczące wartości  dialogu między ludźmi.

Dziękujemy osobom  zaangażowanym w prace projektu, a przede wszystkim Pani Elżbiecie Czechowskiej, Dorocie Michałowicz, Katarzynie Kot,  Elżbiecie Ryznar i Sylwii Wąsik oraz uczniom  klasy 6a i 6c uczęszczającym na zajęcia Koła Filmowego „Kinomaniak”.

Zapraszamy do galerii!