Niepokonani w drodze do sukcesu

• Gru 20 / 2019
  • Możliwość komentowania Niepokonani w drodze do sukcesu została wyłączona

Niepokonani w drodze do sukcesu

W dniu 17.12.2019 r odbyła się olimpiada sportowa dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych pod hasłem „Niepokonani w drodze do sukcesu ”. Impreza miała miejsce w sali sportowej naszej szkoły . W olimpiadzie wzięło udział ponad 40 uczniów. Imprezę tradycyjnie rozpoczęto przywitaniem Świętego Mikołaja. Wicedyrektorzy szkoły P. Agata Głowacka oraz P. Anna Sobaszek otworzyły olimpiadę zagrzewając młodych sportowców do zabawy. Zmagania sportowe rozpoczęli uczniowie z klas VI i VII. Zadaniem ich było pokonanie toru przeszkód. Następnie przyszła kolej na uczniów z klas IV i V. Wszyscy uczestnicy w nagrodę za ukończenie toru przeszkód otrzymali medal Mistrza. Olimpiada miała na celu integrację uczniów, doskonalenie umiejętności współdziałania, tolerancji, wzajemnego komunikowania się oraz polepszenia kondycji fizycznej poprzez wspólną zabawę.

Nauczyciele wychowania fizycznego składają podziękowania za pomoc w realizacji przedsięwzięcia dyrekcji, radzie rodziców oraz nauczycielom wspomagającym.