:::: MENU ::::

Wakacyjny Ogród na Wyspie Marzeń

  • Cze 13 / 2019
  • Możliwość komentowania Wakacyjny Ogród na Wyspie Marzeń została wyłączona
Centrum Proaktywności

Wakacyjny Ogród na Wyspie Marzeń

W tym roku, podczas uroczystych Dni Rodziny i Radości uruchomiono po raz pierwszy stoisko terapii sztuką. Ten nowy sposób na relaks i odstresowanie okazał się rewelacyjnym rozwiązaniem na odpoczynek od szumu telewizora, czy smartfona. Wśród soczystej zieleni, kolorowych girland i balonów, miejsce to było oazą spokoju i wyciszenia po szaleństwach konkurencji sportowych. Do wakacyjnego ogrodu, chętnie zaglądały barwne marzenia tych małych i tych nieco większych. Stoisko cieszyło się dużą popularnością i zainteresowaniem dzieci. Kreatywne kolorowanie wciągnęło nawet rodziców i dziadków naszych uczniów. Mozaikowe kompozycje kusiły podwójnie. Dzięki koordynatorowi stoiska, p. Annie Rybus, na stolikach pojawiły się zapachowe, neonowe pisaki. Wszystkie zmysły wysłaliśmy na moment w podróż na Wyspę Marzeń. Dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy za rok!

Top