:::: MENU ::::

Rezultaty mobilności

  • Lis 06 / 2017
  • 0
Centrum Proaktywności

Rezultaty mobilności

Zdjęcia, filmy, plakaty, karty pracy i inne materiały, ze względu na ich rozmiar, udostępniam na dysku Google w folderze o nazwie SP4 Wieliczka Projekt Materiały AR.

1. Korespondencja z organizatorem kursu ‘Integrating ICT in Pedagogy’ – chmura wyrazowa wykonana w kreatorze online Tagxedo.
2. Fotorelacja z podkładem muzycznym w tle ze szkolenia grupy wyjazdowej Santarem w Portugalii na Radzie Pedagogicznej – materiał filmowy z wykorzystaniem edytora KineMaster oraz plakatów wykonanych za pomocą aplikacji Poster Maker.
3. Opracowanie i zgłoszenie wspólnego wniosku projektowego na platformie eTwinning w ramach współpracy międzynarodowej nauczycieli z Polski, Czech i Finlandii – wykorzystaliśmy do tego celu m.in. tablicę korkową Padlet.
4. Lekcja kulturowa o krajach, z których wywodzą się uczestnicy projektu – Koło Młodego Wolontariusza – śledzenie poszczególnych krajów na mapie Europy + materiały zawierające ciekawostki kulturowe.
5. Prezentacja grupy uczniów z Koła Młodego Wolontariusza – materiał filmowy wykonany za pomocą aplikacji przeznaczonej na urządzenia mobilne o nazwie Msqrd + materiał filmowy z wykorzystaniem oprogramowania Prezi do tworzenia prezentacji.
6. Zwierzęta w Polsce – galeria prac plastycznych wykonanych przez uczniów z Koła Młodego Wolontariusza oraz z klas drugich (2bcde) podczas cyklu zajęć z języka angielskiego poświęconych tematyce projektu eTwinning.
7. Język angielski – nauczanie indywidualne z uczennicą klasy 3b – dziewczynka z niepełnosprawnością samodzielnie wykonała na tablecie swój własny słowniczek obrazkowy za pomocą aplikacji do tworzenia plakatów PostWrap.
8. Przygotowanie polskiej i angielskiej wersji dokumentu Europass-Mobilność dla wszystkich uczestników II grupy wyjazdowej do Portugalii.
9. Zwierzęta wokół nas – zajęcia powiązane z tematyką projektu eTwinning – oddziały przedszkolne – wykorzystanie krótkich filmików edukacyjnych na tablicy interaktywnej – galeria zdjęć wykonana za pomocą edytora zdjęć Image Chef.
10. Przygotowanie photo-galerii z Gminnego Konkursu Recytatorsko-Muzycznego za pomocą edytora zdjęć Image Chef.
11. Uczeń jest Aktywny –angielska rymowanka-niespodzianka uczniów klas trzecich o tematyce prozdrowotnej z wykorzystaniem programu Scratch 2 dla partnerów projektu.
12. Wykorzystanie gier i zabawy interaktywnych na zajęciach języka angielskiego z dziećmi w młodszym wieku szkolnym (platforma OUP).

Anna Rybus

Zostaw komentarz

Top