:::: MENU ::::

Odwiedzamy Targi Książki

  • Lis 12 / 2019
  • Możliwość komentowania Odwiedzamy Targi Książki została wyłączona
Blog

Odwiedzamy Targi Książki

Dnia 25 października 2019 roku członkowie koła dziennikarskiego oraz Samorząd Szkolny wraz
z paniami Magdaleną Baran, Alicją Pankiewicz oraz Dorotą Machno wybrali się na tegoroczne Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Warto przypomnieć, że uczestnictwo uczniów naszej szkoły w tym wyjątkowym święcie czytelnictwa jest już tradycją. 

 

Była to okazja do zakupienia nowości wydawniczych oraz zapoznania się z autorami znanych tytułów. Dużym zainteresowaniem cieszyło się – jak zresztą można było się domyślić – stoisko Wydawnictwa Literackiego, na którym można było kupić książki naszej tegorocznej noblistki Olgi Tokarczuk.

 

Uczniowie „Czwórki” dużo czasu spędzili przy stoisku dla miłośników japońskiej kultury, gdzie promowane były komiksy wydawnictwa Yatta oraz Waneko. Owocem książkowych zakupów oraz wizyty na targach będą noty edytorskie na naszym szkolnym blogu oraz recenzje publikowane
w dwumiesięczniku „4NEWS”. 

 

Dorota Machno i koło dziennikarskie

Top