Nasza Szkoła Szkołą Promującą Bezpieczeństwo

• Wrz 28 / 2014
  • Możliwość komentowania Nasza Szkoła Szkołą Promującą Bezpieczeństwo została wyłączona

Nasza Szkoła Szkołą Promującą Bezpieczeństwo

Nasza szkoła we wrześniu ubiegłego roku przystąpiła do Projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa, którego podstawowym założeniem jest włączenie i zaangażowanie wielu podmiotów  mogących  przyczynić się do poprawy stanu bezpieczeństwa w szkole. 24 września bieżącego roku odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatów „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Na X jubileuszowej edycji tego projektu, certyfikaty wręczali Małopolski Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Mariusz Dąbek wraz  z Małopolskim Kuratorem Oświaty Panem Aleksandrem Palczewskim. Powiat Wielicki reprezentowała nasza szkoła, która uzyskała 56 punktów na 60 możliwych za podejmowane działania w ramach ZPB mające na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci na terenie szkoły oraz w jej pobliżu. Certyfikat odebrały Pani dyrektor Maria Zadrożniak wraz    z koordynatorem projektu w szkole Dorotą Michałowicz oraz przedstawicielem społeczności uczniowskiej uczniem klasy VI Jakubem Żółtowskim.