:::: MENU ::::

Najlepsza prezentacja nagrodzona

  • Lis 08 / 2018
  • 0
Aktualności

Najlepsza prezentacja nagrodzona

Został rozstrzygnięty szkolny konkurs na najlepszą prezentację multimedialną „W odblaskach bezpieczniej”. Do organizatora wpłynęło wiele prac, które promowały bezpieczeństwo pieszych na drodze. Konkurs organizowany był dla uczniów klas szóstych.

Zwycięzcą został Filip Karczewski z klasy 6B, który popisał się nie tylko dużymi umiejętnościami informatycznymi, ale również dużą wiedzą na temat konieczności noszenia odblasków po zmroku. Serdecznie gratulujemy!

Zwycięska prezentacja została już wykorzystana w celach edukacyjnych dla klas młodszych. W przyszłości posłuży również do dalszego promowania idei pod hasłem „W odblaskach bezpieczniej”!

Łukasz Szajnowski

Zostaw komentarz

Top