Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

• Gru 12 / 2018
  • Możliwość komentowania Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego została wyłączona

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

W minioną środę (7 grudnia) pod okiem pomysłodawcy, sponsora, niezawodnego Pana Janusza Łopucha w Naszej szkole odbył się II Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego dla klas 4-8. Zgłosiła się rekordowa liczba 72 graczy! Nie zawiodła również nasza Super Ania Wójciak z klasy 6, która kolejny raz godnie reprezentowała płeć piękną. Najliczniej przybyli przedstawiciele klas 5 i 6. Nie zabrakło również kolegów z klas 7 i 8, ale najwięcej emocji było podczas gier najmłodszych graczy z klas 4. Zawodnikom towarzyszył dobry humor, chęć zwycięstwa i przede wszystkim zasady fair play. Do kibicowania dołączyli również liczni przybyli rodzice, dla których już na wiosnę szykujemy sportową niespodziankę. Turniejowi towarzyszyło hasło „DO PÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ”, dlatego każdy otrzymał słodkiego Mikołaja Slim, a najlepsi dostali dyplomy oraz kalendarz adwentowy aby w słodko odliczać czas do Wigilii.

Po feriach rusza szkolna Liga Tenisa Stołowego, w której będą mogli wziąć udział wszyscy nasi uczniowie i uczennice. Zapraszamy i gratulujemy wszystkim uczestnikom Turnieju, a od Mikołaja głośnie HO HO HO!

Poniżej wyniki by RODO (nazwiska czytane od tyłu)

Klasy 4

1. Wojciech Ikswezcnaj
  2. Jakub Kalśym