MARZYCIELSKA POCZTA

• Lis 11 / 2019
  • Możliwość komentowania MARZYCIELSKA POCZTA została wyłączona

MARZYCIELSKA POCZTA

W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy przyłączyła się do kampanii Marzycielska Poczta.
Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Na stronie MarzycielskaPoczta.pl są zaprezentowane profile chorych dzieci wraz z ich adresami pocztowymi. W profilach można odnaleźć najważniejsze informacje o dzieciach, ich zainteresowania czy krótką biografię.
Dla dzieci listy i kartki stanowią ogromne wsparcie. Listy i kartki dodają dzieciakom siły do walki z chorobą, ich rodzicom otuchy, a samym piszącym mnóstwo frajdy.
Akcja w naszej szkole trwa od 12- 22 listopada. Gotowe kartki z naklejonym znaczkiem prosimy wrzucać do skrzynki w sali 108.

Na co więc czekasz? ?