Małopolskie Forum Liderów Młodzieżowych

• Paź 29 / 2019
  • Możliwość komentowania Małopolskie Forum Liderów Młodzieżowych została wyłączona

Małopolskie Forum Liderów Młodzieżowych

W dniach 23-25 X 2019 r.  na terenie Wieliczki odbyło się  Forum Liderów Młodzieżowych, w którym wzięła udział grupa 32 młodych liderów z ośmiu gmin Małopolski w tym dwie uczennice z naszej szkoły : Amelia Adamczyk i Amelia Wójcik .  Podczas trzydniowych warsztatów młodzi liderzy mieli okazję do :

– pozyskania wiedzy na temat  zagrożeń związanych z uzależnieniami, w tym e-uzależnieniami i innymi uzależnieniami behawioralnymi;

– przepracowania umiejętności prospołecznych w szczególności odpowiedzialności za podejmowane decyzje i działania;

– zintegrowania się z młodzieżą z innych gmin, która wykazuje ponadprzeciętną inicjatywę w kreowaniu, otaczającej rzeczywistości .

D. Michałowicz