:::: MENU ::::

Listy dzieci do zerówek i klas I

  • Lis 12 / 2013
  • Możliwość komentowania Listy dzieci do zerówek i klas I została wyłączona
Aktualności

Listy dzieci do zerówek i klas I

Kl.0A– MONIKA OPOKA I AGNIESZKA PEREK

1. Banachowicz Mateusz
2. Bąkiewicz Wiktor
3. Buliński Sebastian
4. Gałek Emilia
5. Hyciek Jakub
6. Jaśkowska Julia
7. Kiryłów Borys
8. Kokoszka Martyna
9. Krówka Mateusz
10.Kulbicki Aleksander
11.Laskowska Patrycja
12.Mroczek Katarzyna
13.Olszewski Szymon
14.Sowińska Ewa
15.Stanek Olaf
16.Szczuka Amelia
17.Węgrzynowski Kacper
18.Wilczek Julia
19.Wiśniowski Michał
20.Woźniak Karol
21.Wrona Zuzanna
22.Zieliński Jakub

Kl.0B – KATARZYNA RUTKA I MARTA DROZDEK

1. Aondo – Akaa Michał
2. Bieryt Joanna
3. Chabik Piotr
4. Dzięgiel Amelia
5. Frey Nikola
6. Hetmańczyk Nikodem
7. Kapała Agata
8. Kaczmarczyk Jakub
9. Kemska Maria
10.Kościółek Szymon
11.Koza Jakub
12.Kromka Szymon
13.Kucharska Amelia
14.Lubińska Aleksandra
15.Piątek Julian
16.Puchacz Małgorzata
17.Słapak Tymon
18.Słonina Judyta
19.Surówka Gabriela
20.Tatko Zofia
21.Wiśniowski Grzegorz

Kl.0C – JADWIGA RAJCA

1. Cabaj Dorota
2. Danek Maciej
3. Dudek Patrycja
4. Dziedzic Martyna
5. Fliśnik Wiktoria
6. Gawlik Dominik
7. Hałat Zofia
8. Hryniszyn Hubert
9. Iskra Krzysztof
10.Jeziorska Jessica
11.Klich Ignacy
12.Kowarska Oliwia
13.Nowak Mateusz
14.Pawlik Konrad
15.Piechówka Elżbieta
16.Struzik Jakub
17.Sułkowska Amelia
18.Szafraniec Mateusz
19.Ważydrąg Krystian
20.Ważydrąg Sara
21.Wieleba Michał
22.Wójcik Mariusz
23.Zydroń Leonard

KLASA IA – AGATA CZOPIK i MONIKA KOKOR

1. Babraj Mikołaj
2. Bijak Bartosz
3. Chudy Kacper
4. Drozdek Franciszek
5. Garlej Anna
6. Jaglarz Piotr
7. Kasperek Kinga
8. Kaszowski Tomasz
9. Klimczyk Hubert
10. Kołcz Patrycja
11. Korpak Dominika
12. Krówka Izabela
13. Kuchnia Wiktoria
14. Kuć Aleksandra
15. Noga Kamil
16. Piela Oliwier
17. Smoter Szymon
18. Szarek Kamil
19. Szpar Julia
20. Szymacha Magdalena
21. Wiśniowska Joanna
22. Złomańczuk Szymon

 

KLASA IB – ANNA MUCHA I AGNIESZKA BAŚ

1. Adamczyk Kacper
2. Bulińska Marta
3. Cholewa Magdalena
4. Gałek Łucja
5. Golisz Dawid
6. Gondek Mateusz
7. Grochal Michał
8. Karczewski Filip
9. Kowalczyk Zuzanna
10. Lembas Dariusz
11. Lizak Julia
12. Mroczek Kamil
13. Otręba Dawid
14. Paliwoda Hubert
15. Perek Bartosz
16. Roman Nicodem
17. Słonina Ida
18. Stanclik Wiktoria
19. Tatara Wiktor
20. Wójciak Anna
21. Wójciak Martyna
22. Zydroń Apolonia

KLASA IC – ELŻBIETA OKORSKA

1. Baran Ewa
2. Bilski Piotr
3. Błaszczak Łukasz
4. Działa Bartosz
5. Grabski Wiktor
6. Hetmańczyk Konrad
7. Kłos Nicola
8. Kruczek Bartosz
9. Łodzińska Klaudia
10. Mastalerz Weronika
11. Murzynowska Natalia
12. Nowakowski Miłosz
13. Osada Kacper
14. Pawłowski Miłosz
15. Pogoda Dominika
16. Sowula Emilia
17. Surdej Igor
18. Szczurowski Artur
19. Szymański Łukasz
20. Węglowski Jakub
21. Wysocki Krzysztof
22. Zarański Michał
23. Żwirski Adam

KLASA ID – BEATA FRAŚ

1. Baster Piotr
2. Błaszczyk Michał
3. Cekiera Franciszek
4. Ciernia Konrad
5. Dudek Sebastian
6. Gładys Daria
7. Hachuła Zuzanna
8. Kmiecik Sebastian
9. Kołodziejczyk Tomasz
10. Krówka Krystian
11. Kudła Dawid
12. Lachman Bartłomiej
13. Lichy Natalia
14. Mazur Tomasz
15. Mrugała Bartosz
16. Pęczek Piotr
17. Warzybok Maksymilian
18. Wiszniewski Piotr
19. Wrona Marcel
20. Zięcina Natalia
21. Życzkowska Paulina

Top
Wielkość czcionki
Kontrast