Laureaci konkurs plastycznego „Powstanie Styczniowe – ludzie i miejsca”

• Sty 15 / 2014
  • Możliwość komentowania Laureaci konkurs plastycznego „Powstanie Styczniowe – ludzie i miejsca” została wyłączona

Laureaci konkurs plastycznego „Powstanie Styczniowe – ludzie i miejsca”

16 grudnia 2013 odbyła się uroczysta gala podsumowująca Małopolski Konkurs dla uczniów szkół podstawowych na najlepszą pracę plastyczną pt. „Powstanie Styczniowe – ludzie i miejsca”. Konkurs ten został zorganizowany przez Fundację „Panteon Narodowy” w Krakowie we współpracy z naszą szkołą. Projekt realizowany był w ramach programu Muzeum Historii Polski w Warszawie „Patriotyzm Jutra” i wpisywał się w Małopolski Program Edukacji Patriotycznej i Obywatelskiej. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu zespołu nauczycieli, szczególnie w przybliżenie uczniom tak trudnych treści i przygotowanie ich do konkursu pod względem merytorycznym i artystycznym, aż 17 uczniów naszej szkoły zostało wyróżnionych, w tym 8 z nich zajęło czołowe lokaty.

I (ex aequo) – Dawid Kujawa 6c – p. Magdalena Baran
II (ex aequo) – Klaudia Kuć a – p. Małgorzata Pawlik
II (ex aequo) – Judyta Dudek 4a – p. Małgorzata Pawlik
III (ex aequo) – Natalia Sawis 5a – p. Magdalena Baran
III (ex aequo) – Aleksandra Kokoszka 4a – p. Małgorzata Pawlik
III (ex aequo) – Nina Żak 2b – p. Katarzyna Głowacka
III (ex aequo) – Alicja Urbańska 2c – p. Iwona Walczak
III (ex aequo) – Tomasz Mazur 1d – p. Beata Fraś

WYRÓŻNIENIE:
Gabriela Niedbała 4a
Karolina Kuzia 5b
Klaudia Kuć 4a
Martyna Kaczyńska 6a
Martyna Kuc 5c
Olga Kozioł 5c
Oliwia Kaczyńska 5a
Oliwia Kysela 3a
Szymon Hanf 4b

Prace laureatów są prezentowane w formie wystawy pt. „Kraków 1863…” w ogólnodostępnej przestrzeni Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej przy ul. Focha w Krakowie, a także na fanpage’u Młody Panteon Narodowy.
Laureatom, wyróżnionym uczniom i nauczycielom serdecznie gratulujemy!