„Kopalnia w oczach dziecka”

• Gru 15 / 2008
  • Możliwość komentowania „Kopalnia w oczach dziecka” została wyłączona

„Kopalnia w oczach dziecka”

Z okazji „Barbórki” w wielickiej „4” odbył się konkurs plastyczny Kopalnia w oczach dziecka”. Zgromadzono ponad 60 prac wykonanych różnorodnymi technikami plastycznymi. Dwie prace miały charakter przestrzenny, pozostałe to rysunki, płaskorzeźby z masy solnej lub soli. Ogłoszenie wyników nastąpiło podczas uroczystej akademii z okazji Dnia Górnika. W trakcie uroczystości wręczono dyplomy i nagrody laureatom konkursu, a część artystyczną przygotowali wychowankowie świetlicy i uczniowie klasy IIB. W konkursie plastycznym nagrodzeni zostali Jan Golenia kl”0”, Konrad Kemski kl I, Barbara Możdżan kl II i Jan Kost kl III.
Szczególne podziękowania dyrekcja szkoły przekazała dla Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” oraz Prezesa P. Z.Zarębskiego za ufundowanie nagród w konkursie, którymi były bilety do kopalni.
Organizatorami konkursu oraz oprawy artystycznej akademii były Panie Marta Drozdek, Jadwiga Rajca i Anna Grabowska.