Konkurs na najpiękniejszy różaniec

• Lis 12 / 2013
  • Możliwość komentowania Konkurs na najpiękniejszy różaniec została wyłączona

Konkurs na najpiękniejszy różaniec

W październiku miesiącu poświęconemu modlitwie różańcowej rozstrzygnięty został konkurs na najpiękniejszy różaniec. celem konkursu było zaangażowanie jak największej rzeszy dzieci do głębszego przeżywania modlitwy różańcowej w kościele a także w domach rodzinnych. 1 października ogłoszono wyniki konkursu. Jury w składzie Pani Anna Płażek, Agnieszka Baś i Joanna Stanisławska z 52 różańców wybrało laureatów konkursu:

I miejsce – Michał Pajda kl. Vc
II miejsce – Marika Mostowska kl. IIc
III miejsce – Apolonia i Leonard Zydroń Ib i 0c
Wyróżnieni zostali:
Julia Drąg, Jakub Sewiło, Anna Garlej, Joanna Bieryt, Małgorzata Puchacz, Klaudia Stelmach, Kamil Zając i Bartłomiej Lachman.
Po ogłoszeniu wyników konkursu dzieci udały się do kościoła aby po Mszy świętej poświęcić różańce i odmówić pierwszy wspólny różaniec w miesiącu październiku.