Konkurs czytelniczy ze znajomości treści książki „Ania z Zielonego Wzgórza”.

• Gru 08 / 2019
  • Możliwość komentowania Konkurs czytelniczy ze znajomości treści książki „Ania z Zielonego Wzgórza”. została wyłączona

Konkurs czytelniczy ze znajomości treści książki „Ania z Zielonego Wzgórza”.

Regulamin konkursu :

1. Organizatorem konkursu jest biblioteka szkolna.
  2. Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV – VIII.
  3. Celem konkursu jest rozwijanie czytelnictwa oraz popularyzacja wartościowej literatury wśród młodych czytelników.
  4. Uczestnicy powinni się wykazać znajomością treści książki  Lucy Moud Montgomery „ Ania z Zielonego Wzgórza”.
  5. Konkurs odbędzie się 8 stycznia 2020r. i będzie miał formę testu składającego się z pytań zamkniętych i otwartych.
  6. Chętni uczniowie proszeni są o zgłaszanie się w bibliotece szkolnej do 20 grudnia 2019r.
  7. Laureaci konkursu nagrodzeni zostaną książkami i cząstkową oceną celującą z języka polskiego.
  8. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz pozytywne uwagi z zachowania.

Zapraszamy do uczestnictwa!