KOMUNIKATY ZWIĄZANE Z ZAWIESZENIEM ZAJĘĆ W SZKOLE

• Kwi 16 / 2020
  • Możliwość komentowania KOMUNIKATY ZWIĄZANE Z ZAWIESZENIEM ZAJĘĆ W SZKOLE  została wyłączona

KOMUNIKATY ZWIĄZANE Z ZAWIESZENIEM ZAJĘĆ W SZKOLE

Do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nauka będzie się odbywać na odległość. 24 kwietnia br. Minister Edukacji Narodowej podpisał nowelizację stosownego rozporządzenia.

Szanowni Państwo,
Do 26 kwietnia br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty – to przepis ujęty w podpisanym 9 kwietnia br. rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.

Informuję, że w związku ze zmianą terminów egzaminu po klasie ósmej, w dniach 20-21-22-23.04.2020r. zajęcia zdalnego nauczania będą odbywać się zgodnie z planem – nie będzie przerwy w nauce. Przewidziany termin dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych  związany z egzaminem zostaje przesunięty na nowy wskazany przez Centralną Komisje Egzaminacyjną. O nowej dacie zostaniecie Państwo poinformowanie niezwłocznie po jej podaniu  przez CKE.